Люди Фото

Бійці 128 бригади провели три доби на морозі в очікуванні ешелону (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Солдати 128 окремої гірсько-піхотної бригади знову постраждали від недолугості командування. Бійці змушені були три доби ночувати під відкритим небом без належного харчування в очікуванні ешелону для відправки на нове місце проходження служби. Фотографії із залізничної станції Добросин, що на Львівщині опублікувала волонтер Лілія Чміль.

128_eshelon_1

Мер міста Рава-Руська Микола Зінько 16 січня спільно із жителями села Добросин, місцевою владою та рава-руськими волонтерами організовував для українських бійців гарячий обід. На станції перебувало 600 наших захисників, які чекали відправки добу, дві, а то й три доби.

128_eshelon_2

«Хлопці мають із собою тільки сухпайки. У такий мороз для них не змогли облаштувати навіть польової кухні. І ночують більшість із бійців під відкритим небом, оскільки вокзал на залізничній станції Добросин вміщає всього-на-всього 30 людей. Хлопці самостійно шукають дрова для розпалювання багаття. Так вони і зігрівалися ці два дні. Хочу зазначити, що це не зона бойових дій, тут можна було організувати для бійців належні умови. Не розумію, чи це недопрацювання влади, чи просто халатність, але знаю одне – логістика таких відправлення наших бійців відсутня повністю.

Люди продовжують й надалі займатися волонтерською діяльністю, щоб допомогти солдатам. До прикладу – волонтери міста Рава-Руська зібрали кошти та закупили м’яса, люди у селі Добросин зварили картоплі, жінки ліплять та відносять хлопцям вареники. Якось солдатів ми гарячим нагодували, хоч це тішить», – повідомив очільник міста Рава-Руська.

128_eshelon_3

128_eshelon_4

128_eshelon_5

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.