Кримінал Світ

“Вуйців кинув у мене ножиці, ми почали боротись”, – чоловік, який втік із кабінету стоматолога-різника

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 22 вересня, в Івано-Франківському міському суді продовжили розгляд справи франківського стоматолога-різника Ігоря Вуйціва, якого звинувачують у подвійному вбивстві. Нині допитали 32-річного Дмитра Р., який зустрічався із другою підсудною по цій справі Юлею Бойко у 2003-2009 роках.

До теми. Як убивав стоматолог – версія прокуратури

WP_20150605_002Нагадаємо, колегія суддів вирішила допитати спочатку співмешканку обвинуваченого Юлію Бойко, потім потерпілих, свідків обох сторін, опісля – Вуйціва. Після чого проведуть судові дебати.

До теми. Франківський стоматолог-різник вбивав для продажу органів, – батьки жертв

“Ми познайомились із Вуйцівим дуже давно, були у дружніх стосунках, ходили один до одного в гості, до Юлі додому та до Ігоря у кабінет, – каже свідок у суді. – Він напав на мене у вересні 2014. Подзвонив перед обідом і сказав, що хоче віддати позичені гроші, зачинив мене у своєму кабінеті. Вуйців сказав: “На роботу не попадеш вже, можеш випити за свої похорони”. Потім кинув у мене ножиці, ми почали боротися, я забрав ножиці та добіг до дверей. Тоді побіг на роботу. Шеф сказав викликати міліцію, я відмовився”.

Свідок припускає, що Вуців це робив через ревнощі.

До теми: Рідні жертв стоматолога-різника переконані, що Вуйців вбивав спільно із своєю дівчиною.

“А ще він проявляв агресію, коли я зустрічався з Бойко, – продовжує чоловік. – Наприклад, підпалив балкон. – Але приводів для ревнощів я не давав. Коли вони сварились, Юля заходила до мене і жалілась на Ігоря, казала, що боїться його. Я пропонував розійтись з Вуйцівим, але вона казала, що той погрожував, що їй буде погано, якщо вони розійдуться”.

Після цього випадку, каже свідок, Вуйців та Бойко запрошували його до себе – випити пива і помиритись. Крім того, зазначив, Юлія Бойко на початку літа 2015, коли вже була під домашнім арештом, розбила вікно у домі його матері.

Наступне засідання – 20 жовтня о 12:00.

Раніше Вуйців заявив, що своєї вини не визнає по жодній із інкримінованих йому статтей, також він говорить, що не погоджується із позовами мамів та дружин жертв щодо морального та матеріального відшкодування.

До теми. Рідні жертв франківського стоматолога-різника просять у суду відшкодувати понад 2,2 млн. грн. моральної шкоди.

Вуйціву висувають обвинувачення за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині. Карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років). Та пунктом 13 частини другої статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство. Карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі).

Нагадаємо, йому загрожує довічне ув’язнення, він мав право на суд присяжних. Однак відмовився, тому вирок буде виносити колегія суддів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.