Гроші Світ

Рідні жертв франківського стоматолога-різника просять у суду відшкодувати понад 2,2 млн. грн. моральної шкоди

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 23 квітня, в Івано-Франківську розпочалося попереднє судове засідання  у справі франківського стоматолога-різника Ігоря Вуйціва, якого звинувачують у вбивстві та розчленуванні двох чоловіків.

Vujtsiv_02[1]

Під час досудового засідання стало відомо, що потерпілі звернулися до суду з цивільними позовами про відшкодувння моральної та матеріальної шкоди.

До теми. Адвокат стоматолога-різника просить викликати на допит 13 свідків

Матір Ігоря Струтинського, першої жертви стоматолога-різника, Галина просить у суду 800 тисяч морального і 7 157 матеріального відшкодування – за похорон.

Дружина другого загиблого Антона Кучерака Лариса просить суд про 700 тисяч відшкодування моральної шкоди. Матір Антона Кучерака Марія просить теж 7оо тис. моральної компенсації і ще 11 243 матеріального відшкодування.

Вуйців_01

До теми Рідні жертв переконані, що Вуйців убивав разом із дівчиною.

Вуйціву висувають обвинувачення за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині. Карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років). Та пунктом 13 частини другої статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство. Карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі).

До теми. Франківський стоматолог-різник вбивав для продажу органів, – батьки жертв.

Перша жертва стоматолога-різника – Ігор Струтинський (1979 рік народження), вийшов з дому 6 вересня 2014 року. Востаннє його бачили у районі залізничного вокзалу. Антона Кучерака (1987 рік народження) востаннє бачили 4 жовтня, також в районі залізничного вокзалу. Проте батьки загиблих говорять, що від початку міліція стверджувала, що ці два зникнення не пов’язані між собою.

За свідченнями підозрюваного, обидва вбивства він здійснив у стані алкогольного сп’яніння та на підставі ревнощів до своєї співмешканки Юлії Бойко.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.