Відео Кримінал Світ

Франківський стоматолог-різник вбивав для продажу органів, – батьки жертв

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок, 8 грудня, рідні жертв стоматолога-різника Ігора Вуйціва дали прес-конференцію. Матір Ігоря Струтинського Галина та матір Антона Кучерака Лариса переконані, що Вуйців вбивав, аби продавати органи. Зокрема, кажуть рідні, у обох жертв вирізані серце й печінка. А сам вбивця пояснив, що злив органи в унітаз…

IMG_5977

“Мені лікарі сказали, що у сина надріз на животі близько 10 см. Крізь нього він акуратно просунув руку й вирізав серце й печінку. Для чого вирізав? І таке у обох – говорить Галина Струтинська. – Нам він сказав, що злив органи в унітаз… А вирізав, бо важко було транспортувати. Катувати людей – це його примха. Нащо йому серце й печінка, акуратно вирізані?”.

Рідні припускають, що Вуйців займався чорною трансплантацією. Проте, зі слів Лариси Кучерак, ніде у документах не зазначили, що у обох жертв не вистачає органів.

“У довідці з моргу написано, що смерть наступила від черепно-мозкової травми, перелому кісток черепа. Вже усно лікарі нам сказали, що видалені внутрішні органи – серце і печінка, – говорить Лариса Кучерак. –  Був надріз на животі і всередині пляшка. В мене таке враження, що це для них був якийсь ритуал – вбити, розрізати, розчленувати, випити горілки. Можливо, їм це подобалось”.

“Розчленовували тіла не за один вечір. Це все смакувалося, робилося повільно, скальпелем, – каже Лариса Кучерак. – Відрізані вуха, вибрані очі, вбивця робив це із задоволенням. Пройшов місяць і вони знову повтирили вбивство, в точності, як і вперше, за тією ж схемою”.

Оператор трансляції обласного телебачення “Галичина” Ігор Струтинський (1979 рік народження) вийшов з дому 6 вересня. Востаннє його бачили у районі залізничного вокзалу. Антона Кучерака (1987 рік народження) востаннє бачили 4 жовтня, також в районі залізничного вокзалу. Проте, кажуть батьки загиблих, від початку міліція стверджувала, що ці два зникнення не пов’язані між собою.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.