Відео Кримінал Світ

Рідні жертв стоматолога-різника переконані, що Вуйців вбивав спільно із своєю дівчиною

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Дівчина стоматолога-різника Ігоря Вуйціва Юлія допомагала вбивати та розчленувати тіла Ігоря Струтинського та Антона Кучерака. Про це розповіли матері жертв Галина Струтинська та Лариса Кучерак у понеділок, 8 грудня, на прес-конференції.

IMG_5979

Як зазначають рідні вбитих, Вуйців спільно з своєю співмешканкою Юлією розчленовували тіла у стоматкабінеті на вулиці Грюнвальдській, 2, де вони й проживали. До слова, за цією адресою й досі надають стоматологічні послуги.

“Десь у районі підборіддя у Вуйціва є шрам, його нанесла Юля. Так вони виясняли відносили. Гра з ножем, виходить, для них це звично. Юля має проходити у справі як підозрювана”, – говорить Лариса Кучерак. – Коли ми вперше спілкувались із Вуйцівим, він все спокійно розказував, ми навіть повірили, що він не винен. А Юля дуже нервувала.

Зі слів рідних, лікарі були дуже здивовані, як “ювелірно” вбивці виконали свою роботу й підозрюють, що це не єдині жертви різника.

Галина Струтинська припускає, що Вуйців займався чорно трансплантацією, адже у обох жертв були вирізані серце й печінка. Матір загиблого зазначила, що сам вбивця їй пояснив, що “злив органи в унітаз”.

Оператор трансляції обласного телебачення “Галичина” Ігор Струтинський (1979 рік народження) вийшов з дому 6 вересня. Востаннє його бачили у районі залізничного вокзалу. Антона Кучерака (1987 рік народження) востаннє бачили 4 жовтня, також в районі залізничного вокзалу. Проте, кажуть батьки загиблих, від початку міліція стверджувала, що ці два зникнення не пов’язані між собою.

За свідченнями підозрюваного, обидва вбивства здійснено у стані алкогольного сп’яніння та на підставі ревнощів до своєї співмешканки. Відзначимо, співмешканка проходить у справі як свідок. Першу жертву підозрюваний вбив у власній квартирі, встромивши чоловіку в око скальпель, друге вбивство було здійснено таким же чином, тільки в підвалі будинку.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.