Кримінал Світ

У Франківську повернулися до справи Романа Струца, який відсидів кілька років та наполягає, що не винен

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Апеляційному суді Івано-Франківської області у четвер, 29 червня, знову почали розгляд справи Романа Струца. Раніше його його визнали винним у пограбуванні та побитті валютчика. Справу розглядають ще з 2010 року.

До теми: Суд відхилив апеляцію Струца. Захист звернеться до Європейського суду

Роман Струц своєї вини не визнає та наполягає на тому, що його підставили, а правоохоронці сфальсифікували докази проти нього.

Після того, як суд першої інстанції виніс вирок Роману Струцу – 8 років позбавлення волі – він вирішив оскаржити рішення в апеляційному суді. Однак тоді вирок суду залишили без змін.

Усі матеріали “Репортера” щодо справи Струца читайте – тут.

Опісля Роман Струц подав касаційну скаргу і справу знову відправили на розгляд апеляційного суду. Сьогодні адвокат Струца Володимир Суботник вкотре вказав суду на факти, які говорять про фальсифікацію доказів у справі. Виступив і сам Струц, який нагадав, що працівники міліції застосовували до нього силу і змушували підписати зізнання.

Натомість прокурор переконує – суд першої інстанції прийняв об`єктивне рішення. Відтак адвокат Суботник попросив суд ще раз дослідити докази по справи і повторно допитати свідків.

Розгляд продовжать у понеділок, 3 липня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.