Кримінал Світ

Суд відхилив апеляцію Струца. Захист звернеться до Європейського суду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 18 квітня, апеляційний суд оголосив вирок у справі Романа Струца, якого у грудні 2015 року визнали винним у нападі на валютника Руслана Макара. Додамо, що напад стався ще 29 березня 2010 року і суд тривав понад 5 років. Весь цей час Роман сидів у СІЗО.

струц

До теми. На речових доказах – лише дірки. На одязі Струца, якого судять за вбивство валютника, київські експерти крові не знайшли.

“Я прошу скасувати незаконний вирок міського суду і чекаю виправдувального вироку”, – додав Струц. На це прокурор Доскоч сказав, що вирок вважає законним і обгрунтованим та без жодних порушень.

“Захист не надав жодних доказів невинуватрсті Струца”, – вважає прокурор.

Після години у нарадчій кімнаті головуючий суддя Степан Вилка зачитав вирок. Врешті суд лишив апеляцію без задоволення. Адвокат Соботник заявив, що звертатиметься до європейського суду з прав людини.

“Отримаємо повний текст сьогоднішньої ухвали. Будемо готувати касаційну скаргу до Вищого спеціалізованого суду, – каже захисник. – А також відшкодуємо матеріальну компенсацію та звернемося до Європейського суду. Наша мета – виправдувальний вирок”.

До теми. Екс-міліціонер у суді заявив, що справжній вбивця валютника давно у Польщі.

Як повідомляв “Репортер”, 29 січня 2010 року невідомі побили валютника Руслана Макара кийками, відібрали на той час понад 400 тис. грн у різній валюті, золото та документи.

Потерпілий помер у лікарні через шість днів після нападу.

Додамо, що Роман Струц відбув у СІЗО з 5 квітня 2010 року по 18 червня 2015 року. А за новим законом, якщо рахувати рік у СІЗО за два, виходить, що Струц відсидів більше, ніж присудили у вироку, замість 8 років – понад 10 років.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.