Кримінал Світ

Свідок розповів у суді про сварку напередодні вбивства Антона Кучерака – другої жертви стоматолога

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 22 вересня, в Івано-Франківському міському суді продовжили розгляд справи франківського стоматолога-різника Ігоря Вуйціва, якого звинувачують у подвійному вбивстві. Другим нині допитували 29-річного Геннадія Г.

До теми.Вуйців кинув у мене ножиці, ми почали боротись”, – чоловік, який втік із кабінету стоматолога-різника

Вуйців_05

До теми. Франківський стоматолог-різник вбивав для продажу органів, – батьки жертв

Свідок каже, що друга жертва стоматолога-різника, 27-річний Антон Кучерак, був його найкращим другом.

“З Кучераком домовились зустрітись у суботу, прийшов вранці, приніс пляшку спирту, – говорить свідок у суді. – Ми пили, говорили, він був один з моїх найкращих друзів. Після посиденьок подзвонили Вуйціву, хотіли купити марихуани, але у нього не було. Його стоматкабінет був під моєю квартирою. Він сказав, що прийде з двома колегами, вони прийшли і ми ще випивали”.

До теми: Рідні жертв стоматолога-різника переконані, що Вуйців вбивав спільно із своєю дівчиною.

Потім, каже свідок, почалась сварка – він прогнав усіх зі свого дому.

“Я почав всіх виганяти, Антон пішов з ними, – каже свідок. – Після того я його не бачив. З Вуйцівим нас познайомив друг, а з Бойко я був знайомий ще раніше”.

Свідок повністю відкидає можливість вбивства через ревність, як це пояснював сам обвинувачений, бо всі дуже негативно відкликались про Юлію Бойко, каже свідок.

“Про те, що Антон не повернувся, я дізнався від батька Антона, коли той прийшов до мене на роботу питати, що я знаю, – продовжив чоловік. – Мама теж приходила, я сказав, хай спитає у Вуйціва, бо востаннє бачив його з ним”.

Наступне засідання – 20 жовтня о 12:00.

Перша жертва стоматолога-різника – Ігор Струтинський (1979 рік народження), вийшов з дому 6 вересня 2014 року. Востаннє його бачили у районі залізничного вокзалу. Антона Кучерака (1987 рік народження) востаннє бачили 4 жовтня, також в районі залізничного вокзалу. Проте батьки загиблих говорять, що від початку міліція стверджувала, що ці два зникнення не пов’язані між собою.

Вуйціва звинувачують за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині. Карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років). Та пунктом 13 частини другої статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство. Карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі).

За свідченнями підозрюваного, обидва вбивства він здійснив у стані алкогольного сп’яніння та на підставі ревнощів до своєї співмешканки Юлії Бойко.

Нагадаємо, йому загрожує довічне ув’язнення, він мав право на суд присяжних. Однак відмовився, тому вирок буде виносити колегія суддів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.