Кримінал

Прикарпатцю, який побив дівчину через смс, дали 150 годин громадських робіт

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прикарпатцю, який побив свою дівчину через смс, дали 150 годин громадських робіт.

Таке рішення виніс Івано-Франківський міський суд, 21 грудня, пише Репортер.

прикарпатцю

У суді довели, що у липні минулого року потерпіла перебувала на кухні своєї квартири. В той самий час в квартиру увійшов її хлопець, який зайшов на кухню та став займатись хатніми справами.

Надалі на мобільний телефон потерпілої прийшло смс-повідомлення, яке супроводжувалось звуковим сигналом. Почувши це, хлопець взяв до рук мобільний телефон потерпілої та почав переглядати її особисту переписку.

Побачене йому не сподобалось і на ґрунті ревнощів він розпочав словесний конфлікт, далі схопив її правою рукою за волосся та почав тягнути до ванної кімнати. Наніс один цілеспрямований удар кулаком лівої руки в ділянку лівого вуха, від чого потерпіла впала на підлогу. Далі наніс ще декілька ударів кулаками обох рук по голові та тулубу.

Під час судового розгляду обвинувачений свою вину не визнав. Суду пояснив, що потерпіла прийшла додому приблизно о 9 10 годині ранку, провела ніч з іншим. Була побита, мала синці і вибиті передні зуби. Сказав їй, що терпіти її походеньки не буде. Почав збирати речі, а вона кричала: «Ти маєш мене зрозуміти! Пробач мене! Він страшна людина! Я не хочу тобі нашкодити».

Суд ухвалив, визнати його винуватим та призначити йому покарання – громадські роботи на строк сто п`ятдесят годин.

Читайте: В Коломиї чоловік побив перехожого та хвалив путіна. Йому загрожує до 3 років

 

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.