Кримінал Світ

Інформацію про суїцид франківського стоматолога-різника спростували

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 18 серпня, в місцевих ЗМІ з’явилася інформація про те, що Ігор Вуйців, якого засудили до довічного ув’язнення за подвійне вбивство, скоїв суїцид. Повідомлялося, що Вуйціва знайшли повішеним у камері.

До теми. Справа стоматолога-різника: Бойко отримала 3 роки, Вуйців – довічне ув’язнення

Вуйців_05[1]

В установі виконання покарань №12 управління Державної пенітенціарної служби в області заявили, що ця інформація не відповідає дійсності.

До теми. Франківський стоматолог-різник вбивав для продажу органів, – батьки жертв

“Це неправдива інформація, не сталося нічого подібного. Він живий і здоровий”, – каже Іван Гурик, заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи.

Жертви стоматолога-різника

Оператор трансляції обласного телебачення “Галичина” Ігор Струтинський (1979 рік народження) вийшов з дому 6 вересня. Востаннє його бачили у районі залізничного вокзалу. Антона Кучерака(1987 рік народження) востаннє бачили 4 жовтня, також в районі залізничного вокзалу. Проте, кажуть батьки загиблих, від початку міліція стверджувала, що ці два зникнення не пов’язані між собою.

До теми. На слідчому експерименті Вуйців показав, як вбив і розчленував Кучерака (ВІДЕО)

Вуйціва визнали винним за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині), та пунктом 13 частини другої статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство).

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.