Відео Кримінал Світ Фото

Справа стоматолога-різника. На слідчому експерименті Вуйців показав, як вбив і розчленував Кучерака (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківському міському суді триває розгляд у справі Ігоря Вуйціва, якого звинувачують у вбивстві двох людей. А також його подруги Юлії Бойко, яку звинувачують у покриванні злочину. Суд уже заслухав покази усіх свідків і обох обвинувачуваних вивчив документальні докази. У понеділок, 30 травня, суд розглянув відео та аудіодокази – слідчі експерименти та записи телефонних розмов.

Вуйців_03

До теми: Вуйців заявив, що вбивала Бойко. Припускає, що вона займалася сатанізмом

Зокрема суд вивчив матеріали з огляду місця події, свідчення Вуйціва, слідчі експерименти з Вуйцівим, такий же експеримент з Бойко. А також аудіозаписи телефонних розмов Ігоря Струтинського. 

До теми: Справа стоматолога-різника. У суді показали слідчий експеримент, як Вуйців вбив і розчленував Струтинського (ВІДЕО)

На  відео зі слідчого експерименту з Вуйцівим, він розповідає, що вони з Кучераком пили разом  у підвалі.  Бойко прийшла згодом. Кучерак став чіплятися до Бойко. Вуйців вдарив його кулаком, а він вхопив молоток. У бійці Кучерак отримав ножове поранення. Вуйців каже, що причиною теж, як і у випадку зі Струтинським, стала ревність до Бойко. Під час бійки він вдарив Кучерака ножем в око.

 
Тіло розчленовував у понеділок. Бойко йому не допомагала. Відділив руки, ноги, відрізав статеві органи, але потім зрозумів, що немає унітазу і немає куди змити органи. Тож все запхав в середину черевної порожнини.

Обидва тіла винесли на Вовчинецьку.

Слідчий експеримент Бойко підтверджує цю версію Вуйціва. Хоча свідчення Бойко є точнішими.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.