Відео Кримінал Світ Фото

Справа стоматолога-різника. У суді показали слідчий експеримент, як Вуйців вбив і розчленував Струтинського (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківському міському суді триває розгляд у справі Ігоря Вуйціва, якого звинувачують у вбивстві двох людей. А також його подруги Юлії Бойко, яку звинувачують у покриванні злочину. Суд уже заслухав покази усіх свідків і обох обвинувачуваних вивчив документальні докази. У понеділок, 30 травня, суд розглянув відео та аудіодокази – слідчі експерименти та записи телефонних розмов.

Вуйців_03

До теми: Вуйців заявив, що вбивала Бойко. Припускає, що вона займалася сатанізмом

Зокрема суд вивчив матеріали з огляду місця події, свідчення Вуйціва, слідчі експерименти з Вуйцівим, такий же експеримент з Бойко. А також аудіозаписи телефонних розмов Ігоря Струтинського. 

Спершу суд досліджував відео з протоколом з місця події.

вуйців

До теми: Справа стоматолога-різника. Свідок каже, що Бойко ревнувала Вуйціва до всіх і всього

На першому відео Бойко розказує, де саме були заховані тіла жертв, заявляє, що їх убив Вуйців. Бойко вказує на схованку під стіною новобудови. На відео видно кілька пакетів. Територія захаращена сміттям. Слідчі виявили пакети, обмотані скотчем, та велику сумку. Частини пакетів роздерті. Матері жертв у залі суду плачуть. На відео слідчі констатують, що в пакетах частини тіл.

Наступне відео – слідчий експеримент з Вуйцівим.

До теми: Справа стоматолога-різника: Вуйціва та Бойко визнали психічно здоровими

Вуйців розповідає, що 7 вересня вони пили в стоматкабінеті зі Струтинським, потім прийшла Бойко. Пили далі. Потім Бойко задрімала, а Вуйців вийшов у ванну, коли вернувся, то побачив, як Струтинський “мацає” Бойко. Тож, він покликав його у ванну. Струтинський хотів вдарити його у живіт, але Вуйців вдарив його ножницями в око.
 У самому стоматкабінеті Вуйців показує, як вбивав Струтинського. Каже, тіло лежало там цілу ніч, і там же він відділив від тіла нижні кінцівки. Далі розчленовував у підвалі.  Частину внутрішніх органів змив в унітаз, а серце і печінку викинув на смітник. Труп посипав сіллю, аби не було запаху. Все спакував у кілька пакетів. Виносили разом з Бойко.
Щодо телефону Струтинського – Вуйців каже, аби обдурити слідство зателефонував зі свого номера, прийняв виклик і збив. Потім викинув його у смітник.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.