Кримінал Світ Фото

Вуйців заявив, що вбивала Бойко. Припускає, що вона займалася сатанізмом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 18 травня, у франківському міському суді продовжили слухати справу Ігоря Вуйціва, якого звинувачують у вбивств двох людей. Суд допитав усіх свідків – сьогодні покази дає сам підсудний. Обвинуваченою у справі є також співмешканка Вуйціва Юлія Бойко, вона зараз знаходиться під домашнім арештом.

Вуйців_05

“6 вересня 2014 року, була субота, робочий день, я працював, – каже обвинувачений. – Напередодні я посварився з Бойко, не хотів її бачити. Ми зідзвонилися з Струтинським та домовилися зустрітися. Той сказав, що по дорозі зустрів ще одного друга і прийде з ним”.

За словами Вуйціва, вони прийшли у його стоматологічний кабінет, усі разом випивали.

“Потім зі Струтинським вийшли у ванну. Звідти я почув крик жіночий. Вийшов, а там Бойко, – каже Вуйців. – Друг сказав, що вона сама зайшла. Аби не було сварки, я запросив її приєднатися до нас”.

Вони трохи посиділи, після чого друг Вуйціва Засідко сказав, що йде. А Бойко його діставала словами.
Вуйців каже, що Струтинський лишився у нього. Компанія витягла пляшку горілки. Агресія Бойко зростала. Обвинувачений каже, що запропонував Струтинському іти додому, вони жили поруч.

“Бойко дістала з кишені листя марихуани і запропонувала покурити. Хлопці погодилися. Курили у ванній, – продовжує Вуйців. – Від марихуани в мене запаморочилося в голові. Тоді я пішов на диван і заснув”.

Вуйців каже, що коли прокинувся, то Бойко сказала, що Струтинський пішов додому. Вуйців побачив у неї на шиї кілька крапель крові. Вона сказала, що то кров Ігоря, мовляв, той хотів порізати собі руки. Але запевнила, що з ним все добре та відправила його додому на таксі.

“Бойко пішла в магазин по щось солодке, а я все ж таки подзвонив Струтинському. Трубку підняли, але зразу кинули, – говорить обвинувачений. – Бойко вернулася в гарному настрої, в нас ще була горілка. Ночували в стоматкабінеті”.

До теми: Мама Вуйціва розповіла, як Бойко вдарила її ножем

За його словами, зранку наступного дня Бойко пішла на замісну терапію, а в ж було нього жахливе похмілля.

Ще день вони були в кабінеті, знову пили. Ночував Вуйців вдома. Зранку прийшов на роботу, хотів прибрати після гулянки, але, каже, було вже чисто.

В обід Вуйців почув крик, побачив, що Радіонов вибігає з підвального приміщення, а за ним Бойко.

“Що сталося – Бойко пояснити не могла. Я пішов за Радіоновим на роботу. Той сказав: “Іди геть. Забудь про мене взагалі і не дзвони”, – каже Ігор Вуйців. – 4 жовтня було свято, День хліба. Зустрілися з двома друзями, десь о третій подзвонив Кучерак, сказав, що він у гостях у сусіда, запросив туди. Пішли всі троє. Пили і почалася сварка. Подзвонила Бойко, була зла”.

Вуйців сказав, що передзвонить їй. Власник квартири через ті сварки попросив їх піти. Кучарак з Вуйцівим вирішили піти і пити далі.

“Ми пили в підвальному приміщенні вдвох. Подзвонила Бойко. Я сказав, де ми. Бойко прийшла і привезла з собою маленький візок, – говорить Вуйців. – Бойко почала чіплятися до Кучерака. Стакан Антона злетів зі столу, вона зловила молоток і вдарила його по голові”.

Вуйців каже, що хотів забрати молоток, але сам же ним і отримав.

“Кучерак був живий, в обох текла кров. Я пішов у кабінет по перекис водню. А коли вернувся, Кучерак лежав на підлозі. З ножем в оці”.

Бойко сказала, що швидкої не треба викликати, бо сам Вуйців “дінеться” туди, де і Струтинський зараз.

“Вона розстелила клейонку і дістала рубанок. Сказала, що вагітна і все має бути добре. Сам я поїхав зашивати голову”, – говорить він.

Вуйців каже, що подзвонив брату і той його повіз до лікарні, Бойко поїхала з ними. З нею розбіглися біля дитячої лікарні. Бойко пішла до Радіонова, мовляв, той їй поможе. А Вуйців кілька днів відлежувався.

Через місяць прийшла міліція – додому. Його забрали у відділок.

“Посадили в кабінеті – чоловік шість било. Я побоявся, що битимуть і Бойко, а вона вагітна. Слідчі були не проти. Тож вирішив себе оговорити, – каже Вуйців. – Разом з слідчими придумали, як все було”.

Обвинувачений каже, що й до тепер би вигороджував Бойко, але дізнався, що дитина – вигадка.

На питання матері Струтинського, де поділися серце і печінка її сина, Вуйців припустив, що Бойко проводила сатанинські ритуали. Так само він не зміг пояснити, чому у загиблого були відрізані вуха й геніталії. Мовляв, не знає, бо не він це робив.

Вуйців каже, що оббрехав себе тільки тому, що Бойко заявила про свою вагітність. І він не хотів, аби його дитина народилася у в’язниці. А коли він дізнався, що вона бреше, то слідство, каже, уже було завершено.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.