Соціум

У Франківську збудують тренувальний центр для рятувальників за майже 50 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Управлінням ДСНС в області розпочато реалізацію великого інфраструктурного Проєкту.

В обласному упоравінні ДСНС відбулось урочисте освячення та закладення пам’ятної капсули з нагоди початку будівельних робіт в рамках виконання великого інфраструктурного проєкту «Підвищення рівня безпеки населення у транскордонному регіоні шляхом посилення спільних заходів з навчання та співробітництва у сфері управління надзвичайними ситуаціями – BRIDGE», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної Операційної Програми Румунія – Україна 2014 – 2020, інформує пресслужба ДСНС.

«В рамках Проєкту Управлінням ДСНС України в Івано-Франківській області здійснюється реконструкція будівель під оперативно-координаційний та тренувально-реабілітаційний центр, буде придбано і встановлено навчальний комплекс для рятувальників, необхідне обладнання, а також проведені спільні навчання, що забезпечить розвиток необхідної інфраструктури та засобів для транскордонного співробітництва у сфері надзвичайних ситуацій», – йдеться в повідомленні.

Тендер на реконструкцію будівель під оперативно-координаційний центр та тренувально-реабілітаційний центр управління ДСНС провело минулого місяця. Переможцем визнано ТОВ «Престиж-П», яке  запропонувало виконати роботи за 48,5 млн грн.

Підприємство зареєстроване у лютому в Івано-Франківську на вулиці Сахарова, 23Д. Засновницею фірми є мешканка Верховини Ганна Продун, керує підприємством Наталія Лиско.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.