Люди

Пожежу на «Карпатнафтохімі» в Калуші повністю ліквідовано – ніхто не постраждав

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Про це у неділю, 13 січня, повідомив на екстреному засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій начальник Калуського МРВ УДСНС Василь Микитин.

За словами посадовця, пожежу в корпусі 425 цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу виробництва «Етилену та поліетилену ТзОВ «Карпатнафтохім» на вул. Промислова, яка розпочалася вчора о 21.08, повністю ліквідовано, інформують «Вікна»

Рятувальники з Галича, Долини, Івано-Франківська, Рожнятова, Войнилова і Бурштина повертаються в місця постійного перебування, зазначив начальник Калуського МРВ УДСНС Василь Микитин.

На екстреному засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій укотре наголосили: небезпеки для калушан немає, жодна людина не постраждала.

Нагадаємо, вчора увечері у Калуші виникла пожежа на ТОВ «Карпатнафтохім». О 21:08 до пожежників надійшло повідомлення про пожежу у цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу виробництва “Етилену та поліетилену”.

О 23:48 пожежу локалізовано, але не ліквідовано.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 272 ККУ (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров’ю потерпілого).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.