Соціум

Методи лікування ендометріозу: що варто знати

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сильні болі під час менструації, нерегулярний цикл, дискомфорт під час статевого акту – це лише декілька найчастіших симптомів ендометріозу. За статистикою, з цією хворобою стикається кожна десята жінка у світі, проте говорити про цю проблему почали лише нещодавно. Сьогодні лікування ендометріозу стає все більш доступним – отримати якісну терапію можна у клініках Oxford Medical.

Методи лікування ендометріозу: що варто знати

Ендометріоз: що відомо про хворобу 

Ендометріоз – це поширене гінекологічне захворювання, при якому клітини, схожі на тканину внутрішнього шару матки, починають рости за її межами. Найчастіше їх виявляють в області малого таза – на яєчниках та маткових трубах, але з часом хвороба може прогресувати та поширюватися на сечовий міхур, кишківник та інші органи.

Причини ендометріозу й досі невідомі. Припускають, що появу патології можуть провокувати генетичні фактори, гормональні дисбаланси, запальні процеси в організмі, а також проблеми з імунітетом.

Важливо розуміти, що з часом ендометріоз може прогресувати, тому важливо своєчасно діагностувати та лікувати хворобу. Інакше захворювання може призвести до дисфункції матки, постійних болів, кровотеч.

Як можна вилікувати ендометріоз

Для пацієнтів Oxford Medical доступні два методи лікування цієї хвороби – медикаментозна терапія та хірургічне втручання. Розглянемо їх більш детально:

  • у першому випадку для пригнічення росту ендометріоїдних вогнищ застосовуються гормональні препарати, які блокують вироблення естрогенів; 
  • другий варіант – більш радикальний, операція виконується лапароскопічним методом – через невеликі проколи в черевній порожнині, або лапаротомічним (відкрита операція) на останніх стадіях хвороби.

Варто пам’ятати, що медикаменти лише тимчасово стримують розвиток ендометріозу, проте не лікують хворобу повністю. Хірургічне втручання дозволяє максимально точно та якісно видалити всі осередки та розірвати сполучнотканинні спайки, які можуть бути причиною безпліддя.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.