Війна

На війні з росією загинули прикарпатці Михайло Лещенко і Олександр Алексашкін

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Стало відомо про смерть двох прикарпатців, які загинули на війні з росією – Михайла Лещенка з Калущини і Олександра Алексашкіна родом із Долини.

Про загиблих на війні повідомляють місцеві органи влади та рідні, пише Репортер.

Михайло Лещенко

Калуська громада втратила ще одного Героя у війні з росією. На Донеччині, в Бахмутському районі, в боях під час артилерійського обстрілу загинув військовослужбовець Михайло Лещенко. У серпні йому виповнилося 45.

Два місяці герой мужньо виборював свободу та незалежність нашої держави у боротьбі з ворогом. Життя бійця обірвалося 11 вересня 2022 року. Михайло Лещенко, водій мотопіхотного відділення мотопіхотного батальйону, мужньо загинув за кожного з нас, – повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

Життя Михайла Лещенка обірвалося 11 вересня 2022 року

Олександр Алексашкін

На Харківщині 10 вересня 2022 року загинув старший лейтенант Олександр Алексашкін, воїн з Долини.

У 2014-2015 роках був учасником Антитерористичної операції. Далі продовжив службу у Самбірському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Проживав у Самборі. Олександр вивчився на офіцера і знову поїхав на Схід, – повідомляє виконавчий комітет Самбірської міської ради.
Зустріч Героя відбудеться 12 вересня орієнтовно о 12:00-12:30 на площі Пам’яті. Похорон – о 17:00 у залі органної та камерної музики.
Олександр Алексашкін у 2014-2015 роках був учасником Антитерористичної операції
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.