Війна

“Хай воно буде під контролем”: Марцінків про дозвіл на продаж алкоголю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міський голова Івано-Франківська Руслана Марцінків в ефірі радіо Західний полюс розповів про своє ставлення про дозвіл на продаж алкоголю у воєнний час.

Також він поділився своєю думкою про рішення міського голови Долини, який не дозволив продаж спиртного у громаді. За словами мера, є рішення Івано-Франківської ОВА, яке потрібно виконувати, пише Репортер.

продаж алкоголю новини Івано-Франківська
Фото ілюстративне

Не знаю, чому заборонили у Долині. Сьогодні є рішення військово-цивільної адміністрації про те, що 12 до 16 години алкоголь продавати на території області. Я добре ставлюся до Івана Диріва (голова Долинської громадм – ред.)… Але якщо кожен почне приймати своє рішення, то би була більше піар-акція, ніж реальна заборона, – поділився Марцінків.

Далі він розповів, що під час заборони продажу спиртного у місті зросла кількість нелегальних “точок” з його продажу. Лише у Франківську зафіксували понад 30.

Тому хай воно буде під контролем. Хай воно буде жорстко каратися. Хоча це знову дискусійне питання. Вважаю, що це такий компроміс між економікою та суспільством, – додав мер.

Детальніше у відео:

Варто додати, що міський голова Долини Іван Дирів 7 квітня заявив, що не допустить продаж алкоголю у громаді під час війни. Він не підпише жодне розпорядження про торгівлю ним.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні