Без категорії

Голова ОДА Гончарук обіцяв не обіцяти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулого тижня в Івано-Франківську офіційно представили новопризначеного голову ОДА Олега Гончарука.

Для представлення спеціально приїхав перший заступник голови Адміністрації Президента Геннадій Зубко. Сам захід пройшов доволі традиційно — повна зала чиновників, священики у перших рядах і великі букети троянд для обох голів — нового і старого.

Gon 2

Зубко зачитав наказ Президента про звільнення з посади Андрія Троценка і подякував тому, що «взяв на себе відповідальність у такий важкий час». З вигляду Троценка аж ніяк не можна було сказати, що звільнення його дуже засмутило.

«Відколи я прийняв цю посаду, то мав враження, що тримаю в руках величезну колоду, яку не можу кинути. нині ж цю колоду передаю вам», — сказав він Гончаруку.

Далі Зубко хвилин з 15 переконував усіх в ефективності мирного плану Президента, а ще висловив сподівання, що Гончарук — останній голова ОДА, якого призначають із Києва.

«Мені б дуже хотілося, щоб після цих виборів новий склад парламенту проголосував Конституцію, за якою голова ОДА не буде призначатися, а саме обласна рада буде обирати керівника області», — заявив він.

Ще трохи Геннадій Зубко поділився своїм бачення проблем Прикарпаття. На його думку, це дороги, ліси, надра, проблеми безробіття й виплати зарплат.

«Роботи дуже багато, але перш за все потрібно, аби в Україні був мир, тоді питання можна буде вирішувати», — підсумував він.

У традиційному вступному слові новий голова ОДА Олег Гончарук заявив: «Я прийшов сюди не для того, щоб щось комусь доказати чи комусь сподобатися, а робити реальну роботу». Пізніше, уже для брифінгу для журналістів, Гончарук повідомив, що найближчі 10 днів буде розбиратися з тим, в якому стані господарка області. І лише після цього даватиме хоч якісь обіцянки.

Gon

Тоді ж стало відомо, що Гончарук вийшов із партії Петра Порошенка «Солідарність». Заяву написав ще 9 вересня, в той же день, яким датується його призначення на посаду. «Це позиція Президента, голова ОДА має бути безпартійним», — запевнив він.

Щодо іншої вимоги, уже українського законодавства, то вона поки що не виконана. Йдеться про особистий бізнес Гончарука — йому належиться компанія «Лігос» (кондитерські вироби).

«Фірмі цього року виповнилося 20 років, я її починав сам, коли у штаті було дві особи, нині колектив — це 400 людей, — каже новий голова ОДА. — Бізнес нині в хорошому стані. Поки що не знаю, як буду вирішувати це питання. Але одне ясно точно — як голова ОДА я не можу мати бізнес».

Що ж, чекаємо на роботу — але краще б тихо робив щось реальне, можна й не обіцяючи.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні