Люди

Батько трьох дітей Сергій Прокопчук після поранення продовжує службу в ТЦК

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Майстер-сержант Сергій Прокопчук після поранення та реабілітації продовжує службу в одному з ТЦК Івано-Франківської області на посаді командира взводу вогневої підтримки.

В 2020 році чоловік заключив контракт та був на ротації упродовж 8 місяців після чого продовжив службу в складі 108 батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади в пункті постійної дислокації, повідомляють в Івано-Франківську центрі комплектування.

Прокопчук

З початком повномасштабного вторгнення підрозділ воював на Київщині, а після її звільнення передислокувався в район Зайцевого на Донбасі. Отримавши поранення, лікувався в госпіталях Бахмута, Краматорська, Дніпра та Калуша.

В обов’язки військового останні два місяці входить проведення заходів з оповіщення. Безпосередньо доводиться стикатися з нерозумінням людей в тилу про важливість мобілізації, щоб була можливість здійснювати ротації тих хлопців та дівчат, які несуть службу з початку повномасштабного вторгнення.

Батько трьох дітей, які вдома очікують на його повернення продовжує службу, щоб майбутньому поколінню не довелося брати до рук зброю.

Це одна з сотень історій військовослужбовців ТЦК. Не «хабарники», не «ухилянти» і не «родичі генералів». Справжні герої, які отримали поранення, мають бойовий досвід і з об’єктивних причин не можуть продовжити подальшу службу на передовій. Проте продовжують служити Україні, виконуючи свій конституційний обов’язок.

Читайте: ДБР затримало дезертира з Прикарпаття, який співав на відео пісню про ухилянтів

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.