Перший раунд за «Таймом»

На вихідних відбувся центральний матч туру у футзальній Вищій лізі. Львівський «Тайм» приймав івано-франківський «Ураган». Третя команда першості гостювала у лідера.

Попри очікування, «Ураган» не дозволив розгромити себе. У першому таймі гості поступалися 3:0, та один м’яч відквитав Федір Пилипів. У середині другого тайму він же скоротив відставання до одного м’яча. А під завісу матчу команди ще раз обмінялися влучними пострілами. За «Ураган» забивав Роман Кіндратів – 4:3.

Такий результат дозволив львівській «Енергії» потіснити «Ураган» із третього місця. Вона випереджає іванофранківців за різницею м’ячів. У неділю, 21 березня, «Ураган» прийме харківський «Моноліт». Початок гри – о 16:30.

А за тиждень відбудеться другий раунд львівсько-франківського протистояння. «Тайм» приїжджає до Івано-Франківська.