Люди Статті

Петро Порошенко – людина тижня за версією «Репортера»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього разу «Репортер» відзначає Президента України, який у вівторок, 4 грудня, прилетів до Івано-Франківська.

Цього разу Петро Порошенко червоних стрічок не перерізав, лише похвалився здобутками.

Петро Порошенко

У програмі в Порошенка були три зустрічі – зі студентами, бізнесменами та громадськістю. До якого саме вишу він поїде, офіційно не повідомляли, хоч у ПНУ за день до того вже активно прибирали. Ще у понеділок франківці у маршрутках списували всі затори на приїзд президента, який ніби був у місті вже вчора.

Зустріч зі студентами відбулась таки в ПНУ. Уздовж вулиці Чорновола, по обидва боки дороги, стояла охорона. Подивитись на президента прийшли студенти з різних університетів. Захід обіцяли почати о 12:40, але охочих впускали ще задовго після цього – усіх треба було перевірити. Коли нарешті повсідалися, виявилось, що президент запізнюється. Чекали десь годину.

Читайте також: Руслан Марцінків – людина тижня за версією “Репортера”

Порошенко зайшов до зали енергійно, на сцені одразу запропонував заспівати гімн України. Потім проголосив промову про важливу роль молоді в житті країни і про те, які зараз можливості відкриваються перед студентами. Згадав про досягнення – асоціацію з ЄС, безвіз, медреформу. Говорив, що не кажіть, майстерно: підвищував голос і додавав гніву, коли йшлося про Росію, із зворушливою посмішкою згадував свої студентські роки. Потім відповів на три запитання, знову згадуючи прогрес України, послався на нестачу часу і пішов, перед тим зробивши групове фото зі студентами.

Потім Петро Порошенко мав закриту від ЗМІ зустріч з представниками бізнесу. Ті чекали приблизно дві години. За інформацією «Репортера», там була стандартна розмова у форматі «діалог влади з підприємцями». Бізнесмени розповідали про здобутки та проблеми, а влада все розуміла та говорила – про важливість інвестицій і вихід України на євроринки.

Тим часом до драмтеатру вже формувалася нова черга: там о 16:00 мала бути зустріч з гро­мадськістю. Через один металошукач пройшло понад 700 людей. Цього разу Порошенко запізнився на півтори години, так само розпочав зустріч державним гімном України і виголосив промову. Зосередився на питаннях, цікавих представникам громадських організацій та ОТГ. Говорив про досягнення децентралізації, зокрема на Івано-Франківщині, допомогу незахищеним верствам і знову про медреформу. Тут уже ностальгував не за студентськими роками, а за службою в армії. Часу відповідати на запитання в нього не було, тож після півгодинної промови Петро Порошенко з Франківська поїхав.

Читайте також: Музикант і художник Ярема Стецик став людиною тижня за версією “Репортера”

І лишилося тільки одне – чого приїжджав? Напередодні пізно ввечері виступав на столичному телебаченні, зранку ще назустрічався в Києві, а потім рвонув сюди. Нічого нового не сказав, міст не відкрив, бо ж нема. Невже свою виборчу кампанію Петро Порошенко вирішив почати саме з невеликого, але впертого Франківська? Це була якась розвідка бандерівської громадської думки? Навіть запізнення можна пробачити: і графік у президента має бути напружений, і Вакарчук з «Океаном Ельзи» щодо запізнень явно крутіші хлопці… Але навіщо під час воєнного стану в 10 інших областях і геть непростої ситуації з усіх боків Петру Порошенкові здався Франківськ?

Що й казати, здивував. Подивимось, чим дивуватимуть інші.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.