Люди Статті

Обурені франківці – люди тижня за версією «Репортера»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього тижня «Репортер» відзначає не когось конкретного, а деяких франківців, які мають багато часу, щоб обурюватися у соцмережах, але не мають часу пройтися центром пішки, коли він перекритий.

Минулих вихідних в Івано-Франківську проходив чемпіонат України зі спортивної ходьби та ХХІІІ Міжнародні змагання Кубок «Вечірній Івано-Франківськ». На змагання з’їхалися легкоатлети-скороходи з усієї України, а також із Польщі, Туреччини, Угорщини, Португалії, Ірландії та інших країн. Загалом – понад 200 спортсменів. Атлети розіграли 20 комплектів нагород на різних дистанціях.

З нагоди такої події у першій половині дня суботи та неділі перекрили вулиці Незалежності, Лепкого, Франка, Мельника, Бандери, Підгірянки. Громадський транспорт та маршрутки їхали в об’їзд.

Про те, що центр перекриють, повідомляли заздалегідь на сайті міської ради, у фейсбук-групах патрульної поліції та КП «Електроавтотранс». Також про це написали, напевно, всі франківські сайти, вони ж поширили інформацію у популярних фейс­бук-групах. До того ж, про це повідомили по радіо і в новинах на телебаченні.

До теми: Відважні франківські школярки потрапили у рубрику “людина тижня” (ФОТО)

Все ж знайшлося чимало обурених у фейсбук-групах, які ганили місцеву владу.

«Чому не бігати на стадіоні чи на озері, не порушуючи нормальний рух у середмісті!».

«На озеро свої дупи несіть! Мер уже який рік розповідає, що дуже робить його, от хай там піариться на кривій недоробленій бруківці. Бо щонеділі базари та святкування, а з коляскою нема, як по місті пройтися».

Дісталося й місцевим ЗМІ – їх, виявляється, ніхто не читає, не слухає й не дивиться.

«Треба робити розсилку на єдине джерело уваги й інформації теперішніх людей – смартфон. Хто нинька дивиться телік, читає газети чи об’яви по слупах?».

«А хто читає ті ваші ЗМІ? Зараз найпоширеніший ЗМІ – соцмережі, ну ще радіо для водіїв. Але дуже багато водіїв за тиждень про це не чули. Тому я констатую погану комунікацію з громадськістю».

До теми: Водій франківського автобуса з маршруту № 27 став “людиною тижня”

І все це – під тією ж новиною в соцмережі. То організатори мають надсилати інформацію, у приватні повідомлення? Чи надсилати смс? Можемо сперечатися, що тоді буде галас з приводу використання персональних даних – телефонних номерів.

До речі, за кордоном поширена практика перекривати вулиці заради змагань. Вважається, що спорт – це прекрасно, до того ж, для міста честь – приймати чемпіонат. Мало того, для цього Івано-Франківськ має міжнародний сертифікат Асоціації міжнародних марафонів і пробігів (AIMS) та Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF). Категорія «А» дозволяє проводити міжнародні змагання найвищого рівня – саме на тій сертифікованій трасі, рух на якій і перекривали.

Натомість, на сайті міськради навіть виклали електронну петицію з проханням змінити місце для проведення змагань зі спортивної ходьби. Її підписали 20 людей.

До теми: Василь Попович став людиною тижня за версією «Репортера»

Ну, нашу владу й без того є за що критикувати…

До речі, на наступну неділю, 27 жовтня, у місті перекриють Північний Бульвар – з 09:00 до 17:00. Там пройде етап чемпіонату України з автомобільного слалому та кубок Івано-Франківська «Слалом-ІФ». І якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, то вже попереджені.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.