Люди Статті

Відважні франківські школярки потрапили у рубрику “людина тижня” (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Цього разу «Репортер» відзначає двох франківських шестикласниць. Подружки Настя і Віка допомогли поліції зловити грабіжників. Історія нагадує цілий детектив: переслідування, відволікання, викриття. Не кожен дорослий, а тим більше далеко не кожна дитина наважиться переслідувати злодіїв.

Самі дівчатка кажуть, що цю пригоду забудуть ще не скоро, пише Репортер.

«Ми найкращі подружки ще з першого класу, живемо зовсім поряд. Гуляли на вулиці та й побачили якийсь рух на моєму подвір’ї, – розповідає Настя. – Коли підійшли до хвіртки, а вона у нас прозора, то якісь люди одразу накинули на голови капюшони й побігли. Вони вилізли через вікно на кухні. Отже, це не могли бути знайомі чи гості, бо тоді б вони виходили через двері. Я одразу подзвонила татові. Він сказав, що вже під’їжджає, та попросив подивитись, куди саме йдуть ці люди».

Також у Репортері: Людина тижня за версією “Репортера” – Андрій Іванчук

Далі почалося найцікавіше.

«Нам здалося, що вони зрозуміли, що ми йдемо за ними. Часто оберталися, а потім почали імітувати розмову про якийсь будинок, показувати на нього пальцями і розглядати. Словом, відволікали нас. А потім різко повернулися та пішли в наш бік», – додає Віка.

«Віка взяла мене за капюшон і потягнула в бік дороги. Вона побачила там поліцейських. А я почала махати руками, аби ті під’їхали», – говорить Настя.

Звісно, те, що поблизу опинився поліцейський патруль, – дівчатам просто пощастило.

Читайте також: Керівник КП “Полігон” Юрій Мороз потрапив у рубрику “людина тижня”

Копи затримали двох мешканців Закарпаття – 42 і 45 років. У них знайшли вкрадені речі.

Дівчата запевняють, що зовсім не боялися йти за злодіями – витримували дистанцію, встигали їх фотографувати. Для них це була пригода.

Микола Івануляк, директор школи, в якій вчаться дівчата, розповідає, що дізнався про цю історію з соцмереж.

«Діти рятували своє майно – то дуже добре, – каже він. – Їм на лекціях з цивільної оборони не раз говорилося, як діяти у схожих ситуаціях. Батьки вдома, напевно, теж говорили, очевидно, їм щось та відклалося в головах. Бо у критичній ситуації змогли зорієнтуватися».

Настя з Вікою вже отримали подяки та подарунки від поліції Івано-Франківська. Кажуть, пильності не втрачатимуть і надалі. Не смійтеся, але обидві вже давно планують стати поліцейськими.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.