Прикарпатець Михайло Харук переміг на етапі Кубка Європи зі сноубордингу

У вівторок, 23 січня, у болгарському місті Пампорово пройшов черговий етап Кубка Європи зі сноубордингу. Спортсмен з Верховинщини Михайло Харук  виборов на цих змаганнях перше місце, повідомили у Ski Federation of Ukraine.Прикарпатець переміг на Кубку Європи зі сноубордингу

Це не вже не перша перемога прикарпатського сноубордиста. Минулого року на Універсіаді-2023 він також здобув золоту медаль і присвятив її своєму загиблому другу, розвіднику-снайперу зі Львівщини Олегу Мазуру.

Читайте до теми:  Верховинець Михайло Харук виборов п’яте місце на етапі Кубка Європи зі сноубордингу

У чеському місті Монінец 19-20 грудня на Кубку Європи зі сноубордингу Михайло Харук посів п’яте місце.

Також на сьогоднішніх змаганнях Віта Бондарук виборола срібло, а Надія Гапатин – бронзу.

Спортсмени виступали у паралельному слаломі.

Читайте: Прикарпатець Євген Марусяк фінішував 44-м на етапі Кубка світу зі стрибків з трампліна