Верховинець Михайло Харук виборов п’яте місце на етапі Кубка Європи зі сноубордингу

19-20 грудня у чеському місті Монінец відбувся етап Кубка Європи зі сноубордингу. Спортсмени змагались у паралельному слаломі (РSL). Сноубордист з Верховинщини Михайло Харук виборов на змаганнях п’яте місце, повідомили у Федерації лижного спорту України.

Харук сноубординг новини Прикарпаття
Фото архівне. На Універсіаді 2023 Михайло Харук виборов золото та присвятив перемогу загиблому другу

Елеонора Павлюк на цих змаганнях стала четвертою. Для 18-річної спортсменки – це лише третій сезон участі у FIS змаганнях і поки кращий результат серії Кубка Європи, – йдеться у повідомленні федерації. – У перший змагальний день Елеонора не потрапила у фінальний раунд змагань, фінішувавши 25, однак на наступний день змогла зібратися з силами й показати кращий результат у кар’єрі.

У фіналі змагань виступала також Віта Боднарук, зайнявши 7 і 17 місця.

Читайте: Михайло Харук з Верховинщини присвятив перемогу на Універсіаді-2023 загиблому другу

Загалом Кубок Європи зібрав понад 110 учасників, що є багато для подібних стартів. Крім європейців, у змаганнях узяли участь спортсмени з Канади, США, Австралії, Монголії, Японії та Південної Кореї.

На відео: по червоній трасі виступає Віта Боднарук

Читайте: Спортсмен з Прикарпаття Михайло Харук став чемпіоном світу зі сноуборду