Соціум

Зимові канікули у школах Франківської громади триватимуть два місяці

Google+PinterestLinkedInTumblr

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради повідомив важливі новини для всіх школярів та їхніх батьків.  Зимові канікули у школах громади триватимуть з 26 грудня до 26 лютого 2023 року, пише Репортер.

Враховуючи вимоги законодавства, ми рекомендуємо структуру 2022-2023 навчального року. Головне, щоби школи відпрацювали 175 днів у навчальному році, а канікули можуть корегувати самостійно. Зимові канікули у школах нашої громади триватимуть з 26 грудня до 26 лютого 2023 року, – повідомили в департаменті освіти.

У цей час школи опалюватимуть в мінімальному режимі для підтримки системи опалення. У випадку надзвичайної ситуації у місті частина навчальних закладів буде використовуватись для роботи пунктів обігріву.

Нагадаємо,  з 19 грудня 15 шкіл в області вже пішли на канікули. Рішення про закінчення канікул заклади прийматимуть самостійно. За словами заступника директора департаменту освіти та науки Івано-Франківської ОДА Ігоря Гаврилюка, є погоджений графік, згідно з яким деякі освітні заклади йдуть на канікули з 19 грудня та у частини канікули закінчуються аж 24 лютого.

Нині з-поміж 566 навчальних закладів загальної та середньої освіти, 71% навчається очно. 24% – за змішаною формою навчання, решта – дистанційно.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.