Соціум

На Прикарпатті 15 садків не працюють через холод в приміщеннях

Google+PinterestLinkedInTumblr

Про організацію освітнього процесу в умовах аварійних вимкнень електроенергії на нараді у голови ОВА Світлани Онищук розповів Ігор Гаврилюк, заступник директора департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА. Він повідомив, що через невідповідність температурного режиму 15 садків в області перейшли на дистанційну форму навчання, пише Репортер.

Нині з-поміж 566 навчальних закладів загальної та середньої освіти, 71% навчається очно. 24% – за змішаною формою навчання, решта – дистанційно. Ми працюємо з громадами, аби забезпечити заклади освіти альтернативними способами живлення та генераторами, – говорить Ігор Гаврилюк.

Також він повідомив, що з 19 грудня 15 шкіл в області вже пішли на канікули. Рішення про закінчення канікул заклади прийматимуть самостійно. Каже, є погоджений графік, згідно з яким деякі освітні заклади йдуть на канікули з 19 грудня та у частини канікули закінчуються аж 24 лютого.

Під час обговорення навчання у професійних училищах голова Калуської РДА Жанна Табанець повідомила, що у Войнилівській громаді є 10 закладів, де не дотримуються температурного режиму.

“Ми були у Войнилівському училищі. Котельня працює 2 год, не встигає прогріти класи. У класах 16 градусів. Ми говоримо з батьками, щоби діти тепліше одягалися”, – каже Гаврилюк.

Світлана Онищук на це порадила головам громад подбати про придбання генераторів і не морозити даремно учнів.

Авторка: Ольга Суровська

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.