Соціум

У МОЗ розповіли, за яких умов школи перейдуть на онлайн-навчання, у МОН кажуть – дистанційки поки не буде

Google+PinterestLinkedInTumblr
Навчальний 2021–2022 рік в Україні розпочався у звичному форматі. Втім, що наближається період, коли очікується збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, у тому числі на COVID-19.

Тож форма навчання може змінюватися, повідомили в Івано-Франківському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ, пише Репортер.

depositphotos

Як інформують у центрі, навчальний процес може організовуватися за одним із трьох можливих сценаріїв:

⚫️  «Зелений» рівень епідемічної небезпеки (низький рівень захворюваності)

Відвідування закладів освіти дозволене у звичайному режимі. Однак варто пам’ятати про протиепідемічні заходи.

⚫️ «Жовтий» та «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки (середній рівень захворюваності)

Відвідувати заклад освіти можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Освітній процес забезпечується за різними формами: як дистанційно, так і безпосередньо в закладі освіти з дотриманням правил дистанціювання та дотримання протиепідемічних вимог.

Рішення про організацію освітнього процесу ухвалює педагогічна рада навчального закладу в межах чинного законодавства.

⚫️  «Червоний» рівень епідемічної небезпеки (високий рівень захворюваності)

Відвідувати заклади освіти заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Для інших здобувачів освіти навчання відбувається в інших формах, у тому числі дистанційно.

Водночас у Міністерстві освіти і науки повідомляють, що про дистанційне навчання поки не йдеться.

“У 2021/2022 навчальному році освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується з неухильним дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря № 9, постановою Кабінету Міністрів України № 1236, а також згідно з Рекомендаціями щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти”, – повідомляють в МОН.

Також на вимогу МОЗ для очного навчання потрібно 80% провакцинованих співробітників у колективі закладу освіти (у разі встановлення «жовтого» або «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки).

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.