Соціум

У Косові хочуть заборонити голосно слухати музику в автомобілях (ДОКУМЕНТ)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Косівська міськрада оприлюднила проект «Про встановлення і затвердження Правил дотримання тиші в громадських місцях на території Косівської міської ради».

Про це повідомляють на сайті громади, пише Репортер.

Як йдеться в документі, правила встановлюють з “метою забезпечення прав і законних інтересів громадян щодо дотримання тиші” у громадських місцях. Вони будуть обовязковими для усіх підприємств, організацій та мешканців громади. Тож на території громади пропонується ввести ряд обмежень:

  • Гучний спів, викрики, включення на повну потужність радіоприймачів, звуковідтворювальної апаратури, телевізорів, створювати шум при використанні виробничого обладнання та інструментів, вибухових матеріалів та піротехнічних виробів та інших гучноголосих установок, створювати інший шум на площах, вулицях, майданчиках, у скверах, в будинках, гуртожитках, на прибудинкових територіях та в зонах відпочинку в нічний час (тобто з 22-00 години до 8-00 години).
  • Проводити ремонтні та будівельні роботи в житлових будинках, квартирах, офісних приміщеннях, підприємствах торгівлі та громадського харчування (ресторани, бари, кафе, заклади розважального бізнесу), розташованих в житлових будинках, у вбудованих і прибудованих до житлових будинків нежитлових приміщеннях, без попередження мешканців прилеглих жилих будинків, житлових приміщень про початок робіт і час їх завершення. Нормативний рівень шуму на весь час проведення ремонтно-будівельних робіт в прилеглих житлових приміщеннях і прилеглих будинках не повинен перевищувати 40 ДБА. Забороняється проводити вказані роботи з 21-00 години до 9-00 години та у святкові і неробочі дні впродовж доби.
  • Встановлювати на балконах, лоджіях, відкритих вікнах будинків, будівель і споруд та інших місцях звуковідтворювальну апаратуру і включати її на повну потужність протягом доби.
  • В’їзд на прибудинкову територію жилих будинків і паркування впродовж доби на непристосованих стоянках автотранспорту підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, за винятком спеціально обладнаних аварійних автомашин та спецавтотранспорту підприємств, що обслуговують жилі будинки та їх інженерне обладнання протягом доби. Заборонити з 22-00 години до 7-00 години в’їзд приватного автотранспорту незалежно від покриття прибудинкової території, нормативний рівень шуму яких перевищує 30 ДБА.
  • Прослуховувати упродовж всієї доби радіо та музичні фонограми при відкритих дверях та спущених шибках автомобілів, як на стоянках, так і при русі. При цьому фонограма не повинна прослуховуватись на відстані понад 5 метрів від автомобіля.
  • У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків (салютів), санітарних рубок лісу,  проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Наразі тривають публічні обговорення проекту рішення. Пропозиції та зауваження до нього будуть прийматися в письмовій та електронній формі розробником проекту рішення – Косівською міською радою, адреса п.і. 78600, м. Косів, м-н. Незалежності, 11, Косівського району, Івано-Франківської області, тел/факс 8(03478)24832, e-mail – [email protected].

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.