Соціум Фото

Освітяни Болехова вийшли на протест, – вимагають виплатити зарплату

Google+PinterestLinkedInTumblr
У вівторок, 29 вересня, працівники освіти Болехова, вийшли на пікет.

Вони вимагають від центральної влади здійснити перерахунок освітньої субвенції для міста та виплачувати зарплату в повному обсязі й вчасно, пише Репортер з посиланням на сайт Болехівської міськради.

Міський голова Богдан Мельник зазначив, що міська рада солідарна з освітянами та зверталася до органів влади, але позитивної реакції немає.

Під час акції протесту до мітингувальників звернулися голова Болехівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Ігор Берізко, директор Болехівського ліцею «Академічного» № 1 Андрій Романюк, голова первинної профспілкової організації Болехівського ліцею «Академічного» №1 Маріанна Соболь, голова первинної профспілкової організації Болехівської ЗОШ І-ІІІ ст. 2 Лідія Бодлак та голова Долинської районної профспілкової організації працівників освіти Іван Мельник.

“За результатами аналізів не вистачає освітньої субвенції на 2020 рік на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам у сумі 4 млн 683 тис грн. На даний час порушені терміни виплати заробітної плати. Надалі ситуація ставатиме ще критичнішою. Відсутність коштів на місцях призводить до порушення чинного законодавства, справедливого обурення працівників закладів освіти” – йдеться у резолюції учасників пікету.

Пікетувальники вимагають збільшити освітню субвенцію, виплатити заробітну плату, повернути плату за престижність 20% та змінити субвенційну форму Болехова.

У випадку ігнорування справедливих вимог освітяни обіцяють розпочати процедуру входження у колективний трудовий спір.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.