Соціум

Методики підготовки до ЗНО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Майбутнє випускника залежить від того, як він складе вступні іспити та ЗНО. Батьків цікавить, чи зможе школяр самостійно вивчити предмет, або варто скористатися послугами репетитора.

Щоб підготуватися до ЗНО з української мови https://naurok.ua/course/zno/ukr-mova, потрібен час і старання.

Коли потрібно готуватися до ЗНО? 

Сподіватися на удачу не варто, бо шкільних знань недостатньо, щоб пройти всі тести. Не варто відкладати заняття в довгий ящик.

Особливості підготовки:

  • Починати підготовку необхідно не пізніше ніж за рік, а найкраще за два роки. Є складні предмети з великою кількістю питань, наприклад, історія України, географія, біологія.
  • Їх вивчення починається з п’ятого та шостого класу, тому прогалини в знаннях за ці класи можуть істотно позначитися на тестуванні і загальних балах.
  • Також необхідно мати певний план, режим підготовки. Основне завдання – це певна періодичність, постійність і стабільність.
  • Краще використовувати систематичний варіант, займатися два-три рази на тиждень. Ні в якому разі не можна порушувати графік. Варто позбавлятися від ліні.

Потрібні книги в продажу з’являються після новорічних свят. Заздалегідь купувати ці видання не варто, так як щорічно питання змінюються, може змінюватися і підхід до навчання. Крім того необхідно звертати увагу на специфікації предмету. Для багатьох основна задача – це вивчити формули, іноземні слова. Але це не головне, адже необхідно вміти ними користуватися. Для цього необхідні практичні заняття і знання складних термінів.

Найкращі методики підготовки до ЗНО 

Найефективніший спосіб підготовки – це наввипередки. Найкраще готуватися разом зі своїми шкільними друзями та однокласниками. Необхідно розбирати складні питання, з’ясовувати різні варіанти вирішення завдань. Це дозволяє краще підготуватися, при цьому навчання буде не нудним, а цікавим. Кількість інформації величезна, повністю запам’ятати все неможливо, тому варто використовувати короткий конспект. Зараз у продажу багато подібних методичок, які включають в себе основні знання.

Не варто панікувати. Якщо думати, що все нереально засвоїти, це погіршує настрій. Не потрібно довіряти родичам, які щось чули. Всі тести розв’язуються, і мають свою відповідь. Якщо добре готуватися, можна отримати хороші оцінки.

Батьки повинні розуміти, що для підготовки необхідно виділити не кілька місяців, а цілих два роки, тобто після 10 класу. Якщо у дитини немає натхнення, їй необхідна психологічна підтримка. Потрібна впевненість в тому, що вона впорається. Необхідно підбадьорювати дитину, створити нормальні умови для відпочинку. Варто проводити більше часу разом, допомогти дитині підготуватися.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.