Соціум

Майже три мільйони українців за два роки скористалися безвізом з ЄС

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З початку дії безвізового режиму українці здійснили 42,6 млн поїздок до країн ЄС.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

«9,2 млн громадян України перетнули кордон за біометричними паспортами, із них майже 3 мільйони українців прямували без віз, з новими біометричними паспортами, тобто скористалися режимом безвізу», – йдеться у повідомленні.

За інформацією прикордонників, найбільше – понад 1 млн осіб – перетнули кордон із Польщею. Також для українців були активними ділянки кордону з Угорщиною та Румунією, де перетин кордону за безвізовим режимом становив понад 350 тисяч та більше 245 тисяч осіб відповідно. Близько 226 тисяч осіб перетнули кордон зі Словаччиною.

Тест на безвіз. Як ми першими перетнули кордон

Крім того, майже 1 мільйон українців скористалися авіаційним сполученням. Тоді як морське сполучення є найменш популярним, адже у такий спосіб перетнуло державний рубіж лише близько 500 осіб, додали у ДПСУ.

«Загалом за другий рік безвізу ( з 11.06 2018 по 11.06.2019рр.) зафіксовано 2,35 млн поїздок українців-безвізовиків. А це в 4,2 рази більше ніж за перший рік (з 11.06 2017 по 11.06.2018рр.) – 560 тис. осіб. Це свідчить про те, що все більше українців віддають перевагу безвізовим поїздкам (виключно за біометричними паспортами), особливо з погляду на закінчення терміну дії віз, що були видані до 11 червня 2017 року», – наголошують у прикордонному відомстві.

У ДПСУ уточнили, що нині 157 пунктів пропуску через державний кордон обладнано засобами біометричного контролю та підключено до баз даних Інтерполу, а сучасні технічні засоби дозволяють автоматично перевіряти всі типи біометричних документів.

Нагадаємо, що два роки тому, 11 червня 2017 року, офіційно набув чинності безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.