Соціум

Коронавірус: кожен третій українець не хоче, аби інших повертали з-за кордону

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кожен третій у країні не хотів би, щоб українців з іноземних держав повертали після закриття кордонів у зв’язку з поширенням коронавірусу у світі.

Про це повідомляє УП за результатами опитування соціологічної групи “Рейтинг” від 25-30 березня, пише Репортер.

34% вважають, що влада повинна повертати усіх громадян додому після закриття кордону, 24% вважають, що потрібно повертати, але вибірково. 34% взагалі вважають, що не потрібно нікого повертати після закриття кордону, – йдеться у повідомленні.

При цьому 53% опитаних переконані, що влада, подаючи інформацію про поширення коронавірусу, применшує статистику. 21% вважає, що ця інформація об’єктивна, 11% переконані, що в цій інформації є перебільшення.

Прикарпаття тримає оборону: усе про боротьбу з коронавірусом в області

Опитування проводилося у дві хвилі: I хвиля: 25-27 березня, ІІ хвиля: 28-30 березня серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу методом телефонного інтерв’ю. На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Вибіркова сукупність: I хвиля 1000 респондентів (25-27 березня 2020 р.), ІІ хвиля 1000 респондентів (28-30 березня 2020 р.).

Помилка репрезентативності не більше 4%.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні