Соціум

Етапи спорудження будинків «під ключ»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Побудувати приватний будинок не так і просто, як може здатися на перший погляд. Успіх такого масштабного і відповідального заходу, як будівництво будинку, залежить не тільки від якості роботи виконавців, а й від підготовленості замовника. Замовити відповідну послугу можна на сайті https://idealbud.com.ua/budivnytstvo-budynkiv-pid-klyuch/. Але і самому замовнику важливо орієнтуватися в ключових етапах будівництва.

Етапи будівництва

Якщо говорити про будівельні етапи, то слід виділити наступні з них:

1. Підготовка і розмітка майданчика.

2. Проведення земляних робіт і влаштування фундаменту.

3. Проведення комунікацій і встановлення підлоги.

4. Зведення стін.

5. Створення мансарди, сходової конструкції, даху.

6. Встановлення віконних і дверних блоків.

7. Розведення мереж, ізоляція підлоги.

Інженерно-геодезичне дослідження (включаючи геологію)

Геологія – дуже важлива при проведенні геологічного-інженерних робіт. Вивчається рельєф, механічний склад ґрунту, гідрологія, що дозволяє істотно заощадити на будівництві і уникнути неприємних наслідків при виборі типу фундаменту і глибини його закладки. При правильному підході, можна отримати ділянку, яка буде максимально зручною і функціональною для зведення будівлі.

Проектування будинку

Проект не просто красива картинка, це сукупність креслень, яку розробляють і прораховують фахівці. Іншими словами, проект – це робоча документація, яка необхідна для будівництва будинку. З його допомогою ви зможете безперешкодно зареєструвати нерухомість, отримати дозвіл на будівництво, а найголовніше наявність якісно проробленого проекту дозволить максимально знизити кількість помилок при будівництві, що в свою чергу заощадить бюджет. Проекти бувають типові (готові) і індивідуальні (розробляються за побажаннями).

Зняття родючого ґрунту

Етап Зняття родючого шару ґрунту є необхідним за законодавством. Роботи по зняттю повинні бути задокументовані в будівельному плані. Важливо пам’ятати, що помилки на даному етапі можуть привести до великих штрафів від екологічних служб і держави. Знятий родючий шар, як правило, використовується в подальшому на неродючих ділянках землі. Для визначення родючого шару проводять геологічні тести, далі робиться план, який за допомогою розмітки і геозйомки виноситися в натуру.

Розбивка осей будівлі (згідно паспорта будівлі)

Геодезична розбивка осей – це не що інше, як перенесення плану будівлі, з паперу на земельну ділянку, в реальну величину. Правильна розбивка дуже впливає на довговічність, а головне міцність будівлі, так як лише при точному розрахунку, буде повний збіг стін і перекриттів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.