Соціум

Цього року на Прикарпатті виявили 20 російських нелегалів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цьогоріч на Прикарпатті виявили 20 нелегальних мігрантів з росії.

Як зазначають у держміграційній службі, протягом останніх дев’яти місяців на території Івано-Франківщини виявили понад 100 іноземців з неврегульованим статусом, з них кожен п’ятий – росіянин, пише Репортер з посиланням на телеканал 402.

Цього року на Прикарпатті виявили 20 російських нелегалів

На сьогоднішній день, це вже 115 таких осіб. Дійсно, велика частина з цієї кількості громадяни країни агресора російскої федерації, – каже начальник відділу у справах іноземців УДМС в області Вадим Думенко. – Спочатку активних бойових дій ми налагодили активну роботу зі службою безпеки України в Івано-Франківській області. Відповідно, тих людей які тут перебували ми відпрацьовували і виявляли серед таких людей порушників міграційного законодавства чи тих людей, перебування недоцільне.

Своє незаконне перебування в країні, каже фахівець, нелегали здебільшого виправдовують історичними зв`язками, мовляв «братні народи». Втім на сьогодні ,таким громадянам одна дорога – квиток на Батьківщину, а подекуди і заборона на в`їзд в Україну.

Левова частка незаконних мігрантів,  кажуть держслужбовці, це громадяни країн Північної Африки та Сирії. Втім, в умовах воєнного стану процедура видворення таких категорій ускладнюється, через припинення роботи консульств. Їх вимушені утримувати у пунктах тимчасового перебування іноземців до врегулювання питання.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.