Соціум

64 дні жили на роботі: Бурштинська ТЕС виходить з “ізольованого режиму”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 22 травня, на ДТЕК Бурштинська ТЕС завершився ізольований режим роботи.

 З найтривалішої вахти, яка продовжувалася 64 дні, вийшли понад 400 енергетиків, пише “Репортер” з посиланням на пресслужбу компанії.

Більше двох місяців енергетики ДТЕК Бурштинської ТЕС працювали в умовах повної ізоляції.  Весь цей період люди працювали, жили і відпочивали на території ТЕС.

“Енергетичні підприємства вперше опинились в таких нестандартних умовах. Але ми гідно впорались з цим випробуванням. Я вдячний кожному співробітнику Бурштинської ТЕС за відповідальність та відданість своїй професії, а також кожній родині, яка відпустила чоловіка, дружину, сина чи доньку на цей енергетичний фронт. Цей нелегкий виклик вони прийняли заради нашого з вами добробуту. За цей період станція виробила 690 млн кВт-г електроенергії, а це – світло та тепло в домівках та закладах попри пандемію та енергетичну і економічну кризу в країні», – сказав директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Валерій Хом’яков.

Незважаючи на вихід з ізоляції, на всіх підприємствах ДТЕК Енерго та зокрема на ДТЕК Бурштинській ТЕС, триває суворий контроль за станом здоров’я співробітників з дотриманням всіх рекомендованих МОЗ карантинних заходів.

На територіях ТЕС введено нові правила безпеки. Всім співробітникам енергетичних підприємств необхідно використовувати додаткові засоби індивідуального захисту: рукавички, маски або лицьові щитки.

До закінчення карантину компанія організовує візуальний контроль і вимірювання температури на прохідних і на робочих місцях. Триває посилений режим прибирання та дезінфекції приміщень і транспортних засобів, постійно чергують лікарі та медичний персонал.

До слова, за рішенням уряду з 11 травня в Україні було послаблено карантин. У зв’язку з цим в ДТЕК Енерго з 13 травня завершили спеціальний режим роботи для семи з дев’яти своїх електростанцій.  Для Бурштинської та Добротвірської ТЕС ізольований режим роботи тривав до 22 травня.  Це було пов’язано з тим, що в даних регіонах рівень захворюваності на коронавірус залишався стабільно високим.

Діти Чорнобиля. Історії трьох франківських родин, долі яких пов’язані з Прип’яттю (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.