Соціум

40 кращих учнів Франківської громади отримають стипендії міськради

Google+PinterestLinkedInTumblr

40 кращих учнів Івано-Франківської громади стали отримають стипендії від міської ради у 2023 році. 

Щороку визначають та вибирають обдарованих учнів для призначення їм стипендій міської ради. Цей рік не був винятком, повідомила заступниця міського голови Вікторія Дротянко, пише Репортер.

стипендії, Франківськ, міська рада, Дротянко, учні

На засіданні колегії Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, шляхом таємного голосування, було прийнято рішення призначити стипендії міської ради таким учням:

  • Бараболюк Марія Романівна – Ліцей ім.Миколи Сабата;
  • Макар Софія Вікторівна – Ліцей ім.Романа Шухевича;
  • Іванова Софія Василівна – Ліцей ім. Івана Пулюя;
  • Ємчук Анна Андріївна – Ліцей ім. Івана Пулюя;
  • Лис Олексій Андрійович – Ліцей ім. Івана Пулюя;
  • Матвійчук Тимофій Володимирович – Ліцей №1;
  • Пристай Віталій Анатолійович – Ліцей №2;
  • Журавель Віра Євгеніївна – Ліцей №3;
  • Віхтюк Марія Олегівна – Ліцей №3;
  • Банасевич Вікторія Любомирівна – Ліцей №5;
  • Савчук Яна Олександрівна – Ліцей № 6 ім.І.Ревчука;
  • Шуляр Каріна Андріївна – Ліцей №7;
  • Горчак Нестор Петрович – Ліцей №7;
  • Тріщук Софія Віталіївна – Ліцей №11;
  • Малінін Олександр Олександрович – Ліцей №12;
  • Томенчук Дарія Василівна – Ліцей №13;
  • Кащук Богдана Русланівна – Ліцей №16;
  • Федорів Софія Олександрівна – Ліцей №20;
  • Тимків Юлія Мирославівна – Ліцей №25;
  • Кільчицька Адріана Іванівна – Фізико-технічний ліцей;
  • Рудяк Андрій Іванович – СДЮСШОР № 1;
  • Цап Денис Юрійович – ДЮСШ № 2;
  • Тарабалка Ярослав Степанович – ДЮСШ №3;
  • Цимбалюк Ярослав Олегович – ЦДДЮМП;
  • Облещук Софія Ярославівна – ЦДДЮМП;
  • Шумахер Вікторія Вікторівна – МЦДЮТ;
  • Іванов Владислав Володимирович – МЦДЮТ;
  • Фтемова Анна Ярославівна – Дитяча художня школа;
  • Павук Леся Павлівна – ДМШ №1 ім.М.Лисенка;
  • Скотник Маркіян Васильович – ДМШ № 2 ім. В.Барвінського;
  • Кінь Данило Дмитрович – ДМШ № 3 ім.А.Кос-Анатольського;
  • Цюпер Богдан Віталійович – Міська дитяча екологічна станція;
  • Семанишин Авеліна Миколаївна – Мала академія наук;
  • Скиданчук Максим Дмитрович – Центр освітніх інновацій;
  • Угренюк Андрій Васильович – Центр освітніх інновацій;
  • Гикавець Максим Ігорович – МЦНТТУМ;
  • Фіголь Володимир Тарасович – МЦНТТУМ;
  • Лич Анастасія Романівна – ЦПВ ім.С.Бандери;
  • Мендела Соломія Володимирівна – ЦПВ ім.С.Бандери;
  • Козин Олександра Володимирівна – ВХПУ №3.

Рада, що в нас так багато обдарованих, талановитих дітей Завжди важко обирати найкращих з найкращих.

Читайте: Двоє студентів зі США організували для дітей-переселенців подарунки до Миколая (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.