Люди

Двоє студентів зі США організували для дітей-переселенців подарунки до Миколая (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Справжня казка у середньовічному замку. На Тернопільщині у Язловецький монастир до дітей-переселенців завітав Святий Миколай. Пакунки для малечі підготували двоє студентів зі Сполучених Штатів Америки. Про це йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

студентів США діти-переселенці Миколая
Двоє студентів зі США зробили справжнє свято

Свій подарунок – музичну колонку отримав дев’ятирічний Михайлик. А потрібна вона йому для того, щоб голосно співати українські пісні.

Подарунку хлопчик щиро радіє. І по-дитячому вірить, якщо Миколай виконав одне його бажання, то й інші неодмінно здійсняться. Зараз, зізнається, він мріє про перемогу над ворогами.

Здійснилось бажання і в десятирічного Мегді. Хлопчик попросив у Чудотворця переноску для кицьки, яка залишилась у Харкові. Понад усе він мріє повернутися по неї до мирного дому і показати улюбленій тваринці весь світ. Та радіє Мегді не тільки подарунку, а й листівці від Миколая.

студентів США діти-переселенці Миколая
Двоє студентів зі США зробили справжнє свято

Писали листи до Миколая діти за місяць до свята. І весь цей час з нетерпінням чекали на прихід Чудотворця. Адже навіть попри те, що вони не вдома, а у країні війна, малеча не припиняє мріяти та щиро вірити у дива.

Наразі у монастирі проживає 24 дитини з Харкова, Миколаєва та Запоріжжя. Створили для них свято 15-річні студенти з Бірмінгема Олександр Сковронський та Акшай Гаддманугу. Аби у такі важкі часи підтримати українських дітей і вкотре привернути увагу світу до війни в Україні.

Ми хочемо показати, що путін може бомбити лікарні, електростанції, та житлові будинки, але він ніколи не зможе розбомбити святого Миколая і ніколи не зможе зламати дух українців, – каже студент Олександр Сковронський. – Було багато роботи. Ми хотіли, аби кожна дитина отримала власний подарунок від Миколая, який вона просила. Було весело за допомогою наших друзів перекладати листи з української на англійську. Ви отримує новини з США про те, як американський уряд допомагає українському ряду, але ви не отримуєте новини про настрої американського суспільства щодо війни – є дуже високий рівень підтримки вашої боротьби.

Також подарунки для переселенців студенти підправили в одну зі шкіл на Тлумаччині, де живуть внутрішньо переміщені особи. Вартість усіх пакунків близько двох тисяч доларів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.