На сайті виконавчого комітету Франківська стартувало голосування за логотип міста. На оцінку громади винусли вісім варіантів. Стартувало голосування 14 грудня і триватиме до 1 січня. Відтак, у франківців є два тижні, аби визначитися, яким буде логотип Франківська.
“Потаємне стало явним. Можна було нафігачити більше: додати контури Івано-франківської області, силует карпатських гір, гуцулів з перехрещеними трембітами, квіти мальви навколо, ще зо два-три шрифти і гасла під них. Так щоб щось було про майбутнє, про минуле. Можна ще дрібним текстом гімн міста дати в логотип і обо’язково прізвища авторів. Адже логотипи для того і існують, щоб в них запхати якнайбільше”, – зіронізував франківський архітектор Андрій Назаренко.
До теми: Візуальний стиль Франківська – у топ-5 кращих у світі
Нагадаємо, у березні 2014 року “Тепле місто” презентувало візуальний стиль та офіційний логотип для міста Івано-Франківськ. Основним символом стало червоне перехрестя. За словами розробників дизайну, натхненням при розробці логотипу для них стала міська ратуша, а також мотиви національної вишивки, які часто використовують перехрестя у своїй символіці. Розробниками концепції візуального стилю Івано-Франківська зазначено Йована Роканова та Моллі Падістер з Канади.
Логотип увійшов у short-list фестивалю реклами «Каннські леви» в категорії Large Scale Logo та став одним із 5-ти кращих логотипів у світі в 2014 р.
До теми: Село здобуло бренд. Франківські дизайнери розробили логотип Татарова (ФОТО)
У квітні цього року міський голова Руслан Марцінків дав доручення підготувати угоду про передачу логотипу місту, а на сайті виконкому з’явилося відповідне повідомлення.
«Важливо, що логотип створювався громадськістю. Цей символ прийшов випробування часом. Лого подобається людям, багато молоді ходить вулицями нашого міста у футболках з цим символом. Але лого давно вже вийшло за межі міста. Цей вишиваний червоний хрестик пізнають в Україні й навіть закордоном. То навіщо створювати щось інше?», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.
До теми: Візуальний код міста: як створювався і популяризувався стиль Франківська
Comments are closed.