Розваги

У Франківську стартувало голосування за логотип міста – є 8 варіантів (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На сайті виконавчого комітету Франківська стартувало голосування  за логотип міста.  На оцінку громади винусли вісім варіантів. Стартувало голосування 14 грудня і триватиме до 1 січня. Відтак, у франківців є два тижні, аби визначитися, яким буде логотип Франківська.

“Потаємне стало явним. Можна було нафігачити більше: додати контури Івано-франківської області, силует карпатських гір, гуцулів з перехрещеними трембітами, квіти мальви навколо, ще зо два-три шрифти і гасла під них. Так щоб щось було про майбутнє, про минуле. Можна ще дрібним текстом гімн міста дати в логотип і обо’язково прізвища авторів. Адже логотипи для того і існують, щоб в них запхати якнайбільше”, – зіронізував франківський архітектор Андрій Назаренко.

До теми: Візуальний стиль Франківська – у топ-5 кращих у світі

Нагадаємо, у березні 2014 року “Тепле місто” презентувало візуальний стиль та офіційний логотип для міста Івано-Франківськ. Основним символом стало червоне перехрестя. За словами розробників дизайну, натхненням при розробці логотипу для них стала міська ратуша, а також мотиви національної вишивки, які часто використовують перехрестя у своїй символіці. Розробниками концепції візуального стилю Івано-Франківська зазначено Йована Роканова та Моллі Падістер з Канади.

Логотип увійшов у short-list фестивалю реклами «Каннські леви» в категорії Large Scale Logo та став одним із 5-ти кращих логотипів у світі в 2014 р.

До теми: Село здобуло бренд. Франківські дизайнери розробили логотип Татарова (ФОТО)

У квітні цього року міський голова Руслан Марцінків дав доручення підготувати угоду про передачу логотипу місту, а на сайті виконкому з’явилося відповідне повідомлення.

«Важливо, що логотип створювався громадськістю. Цей символ прийшов випробування часом. Лого подобається людям, багато молоді ходить вулицями нашого міста у футболках з цим символом. Але лого давно вже вийшло за межі міста. Цей вишиваний червоний хрестик пізнають в Україні й навіть закордоном. То навіщо створювати щось інше?», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

До теми: Візуальний код міста: як створювався і популяризувався стиль Франківська

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.