Афіша Розваги

У Франківську презентують пілотний поверх проекту “Промприлад. Реновація”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В понеділок, 5 березня, о 13.00 на Промприладі для медіа пройде презентація пілотної частини проекту “Промприлад. Реновація”.

Представники ЗМІ зможуть побачити реконструйований третій поверх заводу. Вхід зі сторони Сахарова (металевими сходами над прохідною), про це повідомила прес-служба проекту.

Пілотний проект площею 1732,8 м² запрацює у тестовому режимі уже в березні. Він є частиною масштабної ініціативи “Промприлад. Реновація”, що передбачає створення  сучасного інноваційного центру на перетині чотирьох основних напрямів розвитку регіону – освіти, мистецтва, нової економіки й урбаністики – на базі заводу “Промприлад”.

Читайте: Андрухович виступить на Промприладі з мультимедійним проектом «Безкінечна подорож, або Енеїда»

На пілотному поверсі розташуються коворкінг, конференц-зал, крафтові майстерні, офіси інноваційних компаній та партнерських організацій, зокрема, Управління інвестиційної політики Івано-Франкіської міської ради, галерея, урбан-лабораторія, мультимедіа лаб, танцювальна школа, дитячий простір, освітні програми, кафе, бар та ін.

Роботи з реконструкції пілотного проекту тривали 9 місяців, наразі тут уже працює коворкінг та конференц-зали. Протягом весни простір заповнюватиметься різними функціями. Дизайн простору розроблено архітектурним бюро “Zotov&Co” та архітектором Анною Пашинською.

Читайте: На Франківському “Промприладі” пройде ювілейний міжнародний VeloForum-2018 (ВІДЕО)

Наступним етапом стане створення Fab Lab – відкритої майстерні для реалізації ідей у Парасольковому цеху заводу “Промприлад”. Вона матиме площу близько 700 м² та міститиме зону майстерень із обладнанням для роботи з деревом, металом та 3D-принтерами, швейну майстерню та навчальну зону.

Нагадаємо, що “Промприлад. Ренновація” має на меті формування креативного потенціалу в місті для створення можливостей, які б посприяли виведенню регіону на шлях динамічного розвитку. Оновлений завод має стати майданчиком для апробації та поширення знань і якісного практичного досвіду між фахівцями, спільнотами та компаніями.

Читайте: Франківський “Промприлад” увійшов у сімку сучасних архітектурних див України

На презентації будуть присутні:

  • Оля Дятел – голова правління ГО “Інша Освіта”, співорганізаторка проекту
  • Руслан Марцінків – міський голова Івано-Франківська
  • Юрій Филюк – керівник платформи “Тепле Місто”, співорганізатор проекту
  • Наталя Найда – оператор відкритої майстерні “Шуфля”, що функціонуватиме на поверсі
Читайте: На території франківського “Промприладу” відкрили “Відпочинковий цех” з лекціями, музикою і кіно (ВІДЕО)

Контактна особа: Марія Мелінишин (06 7111 535)

Нагадаємо, 38 років тому німкеня Зіґрід Німер та її друзі заселилися у покинуту фабрику з виробництва кінофільмів у Берліні та взялися робити з неї культурно-освітній центр ufaFabrik. Нині центр вважають одним із перших успішних прикладів ревіталізації постіндустріальних просторів у Європі, а нещодавно Зіґрід приїжджала до Франківська допомогти у перетворенні «Промприладу».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.