Політика

До Франківська приїхали урядовці – поговорити про війну та «червоні лінії»

Google+PinterestLinkedInTumblr
У рамках програми «Діалоги про Україну» в Івано-Франківській ОДА у понеділок, 7 жовтня, розпочалася зустріч із представниками уряду, присвячена мирному врегулюванню на Донбасі.

Зокрема говорять про припинення війни, за які «червоні лінії» влада не заступатиме та навіщо Україна погодилася на «формулу Штайнмаєра».

На зустріч до Івано-Франківська приїхали директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв, перший заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет, заступниця міністра оборони України Аліна Фролова та нардепка від «Слуги народу»Олена Вінтоняк .

Ініціатива зустрічі належить президенту України – Володимиру Зеленському. Анонсована тема – «Діалоги про Україну».

«Ми перші з кого починається ця програма. Від того як ми почнемо цей діалог, які месиджі ми дамо офісу президента, залежить дуже багато», – сказав голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Голова ОДА порівняв війну на Сході з грою в шахи. Де суспільство підказує гаранту «ходити конем», а він обіцяє закінчити партію «в три ходи», але не може озвучити своєї тактики, бо суперник (агресор) сидить навпроти і все чує.

У великому залі ОДА встановили два «вільні мікрофони», щоб представники громадськості змогли поставити свої питання.

«Сьогодні буде обговорено багато питань,але розумію,що відповіді на деякі ми зможемо дати лише згодом»,- додала нардепка від партії «Слуга народу» Олена Вінтоняк.

Нагадаємо, команда Президента Володимира Зеленського розпочинає програму «Діалоги про Україну». Посадовці Офісу Президента, урядовці, народні депутати України проводитимуть зустрічі у регіонах країни, під час яких обговорюватимуть із представниками місцевого самоврядування та громадськістю ключові питання розвитку держави.

Автор: Тетяна Скоропляс

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.