Політика

В Івано-Франківську підтоплень зазнали 623 будинки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Внаслідок довготривалих, сильних дощів, що пройшли на Івано-Франківщині в період з 7 по 8 липня від розливу річок, підмиву та пошкодження окремих ділянок дамб, підйому ґрунтових вод, накопичення в низинах стічних вод та активізації зсувних процесів у 14-ти районах Івано-Франківської області постраждало 133 населених пункти, з них повністю або частково підтоплено 85 населених пунктів, у тому числі –  місто Івано-Франківськ.

Станом на 08:00 год. 9 липня 2010 року негодою підтоплено 623 житлових будинки, 1 об’єкт соціальної сфери (Центральна міська клінічна лікарня міста Івано-Франківська), 674 підвальних приміщення, 2030 дворогосподарств, 2287 присадибних ділянок, 1064 криниці, 349,3 га сільгоспугідь.

Відсутнє транспортне сполучення з 39 населеними пунктами. За інформацією Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області відсутнє транспортне сполучення з 39 населеними пунктами, зруйновано  1 міст (на автодорозі Галич-Цвітова у с. Мошківці), пошкоджено (з урахуванням пошкоджень під’їзних шляхів) 16 мостів, зруйновано 4,4 км та пошкоджено 12,6 км дорожнього покриття автошляхів державного і місцевого значення.

Залученими силами МНС з початку надзвичайної ситуації проводяться аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи в населених пунктах, які постраждали від шкідливої дії паводкових вод, заходи з евакуації та тимчасового відселення, продовжується зосередження додаткових сил і засобів МНС з інших регіонів. Для забезпечення потреб населення постраждалих районів області в питній воді та продуктів харчування готові до залучення 6 одиниць техніки високої прохідності від Головного управління МНС в Івано-Франківській області.

Станом на 20:00 год. 8-го липня 2010 року підрозділами МНС врятовано 2 осіб,  евакуйовано – 217, вилучено з води 3 автомобілі, підтоплених паводком.

Для надання допомоги населенню з ліквідації наслідків стихії в підтоплених районах Івано-Франківщини працюють мобільні оперативні групи та аварійно-рятувальні підрозділи Головного управління МНС в області та передислоковані з сусідніх областей ( Хмельницької, Львівської та Закарпатської областей )  67 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки. Усього до ліквідації наслідків стихії залучено 1495 чоловік особового складу, 281 одиниць техніки, з них від МНС – 646 чоловіки  особового складу, 76 одиниць техніки, 32 одиниці плавзасобів, 40 мотопомп. Ситуація знаходиться під контролем Головного управління МНС в області. Населення області постійно інформується про ситуацію, що склалася і заходи, що вживаються владою для нормалізації обстановки.

В зоні надзвичайної ситуації в цілодобовому режимі працює оперативна група МНС під керівництвом першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Володимира Антонця.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.