Люди

Жінку в США засудили до 10 років в’язниці за одруження з біологічною матір’ю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

26-річну жінку з американського міста Дункан (штат Оклахома) засудили до 10 років за ґратами через те, що минулого року вона одружилася із біологічною матір’ю.

Місті (зліва) та її мама Патриція (справа). Фото tulsaworld.com

Місті Спенн у суді визнала власну провину у вчиненні інцесту, пише УП. Вона зізналася, що у березні 2016 року в окрузі Команчі штату Техас одружилася із власною біологічною матір’ю, 44-річною Патрицією Енн Спенн.

Патриція Спенн уже колись була одружена із власним сином у 2008 році. Цей шлюб анулювали 2010 –го, коли син звернувся до соціальних служб із повідомленням про інцест. Тепер донька Патриції, Місті Спенн засуджена до 10-річного покарання, з якого 2 роки повинна обов’язково відбути під наглядом спеціального Виправного департаменту Оклахоми. 10 років – найсуворіший термін, який можна отримати за інцест у штаті Оклахома.

До теми: Жінка, яка одружилася із собою, через 2 роки сама собі зрадила

Саму ж Патрицію Спенн також звинувачують в інцесті, однак її справу розглядатимуть лише у січні 2018 року. Жінка розповіла, що її позбавили батьківських прав, тоді вона не могла опікуватися Місті та ще 2 своїми дітьми. Батьківські права жінка поновила у 2014 році. Патриція пояснила, що захотіла одружитися із донькою, тому що її ім’я більше не фігурувало у свідоцтві про народження Місті.

До теми: Вагітний трансгендер у Фінляндії бореться за соцдопомогу для матерів

Шлюб Патриції та Місті анулювали 12 жовтня 2017 року. Місті, як колись її брат, прийшла до соцслужби із заявою про незаконність одруження. 26-річна дівчина пояснила, що мати запевнила її – шлюб є легальним.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.