Люди

Жінка, яка одружилася із собою, через 2 роки сама собі зрадила

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Для багатьох людей зрада другої половинки – найгірший із можливих сценаріїв розвитку стосунків.

Софі Таннер. Фото huffingtonpost.co.uk

В історії Софі Таннер ця проблема має особливий прояв, тому що жінка є сологамною – у 2015 році вона одружилася сама із собою, пише УП. Два роки тому жінка називала свої стосунки ідеальними, а тепер сама усе зруйнувала – захопившись полігамним чоловіком на ім’я Руарі Барретт. Їхні взаємини тривали близько 5 місяців. Після цього чоловік вирішив теж стати сологамним і одружитися сам із собою.

“Одруження із самою собою – це про здатність любити себе. Це визнання того, що самоприйняття та самопіклування важливі настільки ж, наскільки й романтичні стосунки. Це не означає, що людина відмовляється від інших взаємин. Якби у світі було більше любові до себе, ніхто б не одружувався сам із собою”, – розповідає Таннер.

Тепер Софі знову самотня й стверджує, що вийти заміж за саму себе – це угода із собою, яка передбачає, що кожен сам має бути відповідальним за власне щастя.

“Тож розлучення із собою може бути опціональне“, – додає Софі.

Фото з весілля Софі. Джерело stylist.co.uk

Нагадаємо, у вересні 40-річна італійська фітнес-тренерка Лаура Месі влаштувала весільну церемонію для самої себе. Після розриву стосунків, які тривали 12 років, жінка пообіцяла собі – якщо не вийде заміж до 40 років, все одно одружиться. Й одружилася – із собою.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.