Люди

З пекла Бучі під вінець у Дорі. Як подружжя знайшло на Прикарпатті прихисток від війни

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вони бачили, як палають сусідні будинки, декілька тижнів сиділи у підвалі та дивом, під обстрілами вибралися на Прикарпаття.  І обвінчалися в Дорі.
Світлана з родиною вибиралася з Бучі зеленим коридором 10 березня. Із собою взяли домашніх улюбленців, бо “друзів у біді не кидають”. Про історію пари, яка вирішила обвінчатися в Дорі, розповіли у “Карітас Коломия”, пише Репортер.
У шелтер Карітас Коломия при парафії Апостолів Петра і Павла села Дора, що працює в рамках проєкту #Emergency_appeal, Світлана та Андрій потрапили завдяки знайомому, який активно займався волонтерством, сформував для родини евакуаційний маршрут та чекав їх у Коломиї.
 Із своїм майбутнім чоловіком Світлана познайомилася сім років тому, в Одесі, коли була у відрядженні. Через декілька місяців після цієї зустрічі чоловік перебрався до Києва, пара розписалася.
Доки не потрапили в Дору не обговорювали ідею повінчатись, однак коли потрапили у шелтер задумалися. Коли пара побачила, що поблизу шелтера є музей Андрея Шептицького, то сприйняли це як знак.
Таке враження, що ми приїхали сюди повінчатися, щоб так було заплановано десь там…Ми з чоловіком захотіли постати перед Богом разом, — підсумовує Світлана.
Пара повінчалася на Благовіщення. Підготуватися до таїнства їм допоміг настоятель отець Тарас, а обвінчав владика Коломийська єпархія УГКЦ кир Василій Івасюк.
Світлана каже, що не знала раніше про Карітас.
Карітас нас наскільки професійно оберігає і забезпечує….Ми дуже вдячні. Я знаю, що коли продовжу займатися бізнесом і у мене все відновиться, я буду допомагати Карітасу, — завершує наш діалог Світлана.
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні