Газета Люди

Юрій Филюк – людина тижня за версією «Репортера»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього номера «Репортер» відзначає відомого у Франківську громадського активіста, підприємця, керівника платформи «Тепле місто» Юрія Филюка.

Днями він отримав у Києві нагороду від Partnership for Sustainability Award. Це конкурс, який ініціювала неурядова організація – Глобальний договір ООН в Україні. Власне, у столиці відзначили проект Promprylad Renovation, у якому Юрій Филюк є виконавчим директором.

«Промприлад останнім часом геть занепав, як і більшість франківських заводів. «Промприлад Реновація» передбачає створення на території заводу інноваційного центру – з ресторанами, офісами, готелями, тренажерними залами і т. д. Закінчити усі шість корпусів планують до 2024 року. Поки що працює третій поверх у корпусі В, де часто проводять різноформатні заходи. І саме цей проект переміг у номінації «Економічний розвиток» від Partnership for Sustainability Award.

Читайте також: Музикант і художник Ярема Стецик став людиною тижня за версією “Репортера”

Сьогодні у «Промприлад Реновація» інвестують 23 підприємці. Серед них і директор Юрій Филюк, який є ще й керівником «Теплого міста» – платформи для ініціатив від активних і небайдужих людей, організацій, підприємств.

Филюк та його однодумці вже кілька років подають приклад, як можна змінювати на краще місто, в якому живеш, і то власними силами, не скаржачись і не чекаючи, поки за тебе це зробить влада. Щоб взятися за занедбаний «Промприлад», потрібна сміливість. Гранти «Теплого міста» допомагають таким самим сміливцям реалізовувати свої мрії.

«Наша місія полягає у зрощуванні середнього інтелектуального класу в місті. Для того, щоб щось змінити, треба провести зміни зверху вниз – так думає більшість українців, намагаючись постійно змінювати керівників. Але чомусь методично з року в рік краще не стає, – говорить Юрій Филюк. – Ми для себе зробили висновок, що одним із факторів розвитку є рівень якості середнього інтелектуального класу. Ми віримо у зміни знизу вверх, коли цінності цього класу переважають».

«Репортер» від себе також вітає Филюка та його команду з черговою відзнакою. Бо є за що. Особливо приємно, що вони досі не потрапили до якогось із багатьох політичних таборів, хоч так їм, можливо, було б навіть легше, принаймні – прибутковіше. Але тоді які б то були зміни, платформи, реновації – сум глибокий.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.