Люди

В боротьбу вступає водоканал, – на конфліктній ділянці біля озера прорвало мережі (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Зранку 29 грудня на ділянці біля озера були представники ТОВ “Гаразд” розчистив паль. Однак, за дивним збігом обставин, сталася непередбачувана ситуація – витік води.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив міський голова Руслан Марцінків.

За його словами, на ділянці проходить водопровідна мережа від Південного Бульвару по зеленій зоні в сторону вулиці Ленкавського.

“Колись робили не дуже грамотно, тому на старих картах водопровідна мережа позначена не зовсім там, де є насправді. Доведеться шукати місце витоку, де втікає наша вода. Адже є реальна загроза, що на свята без води залишиться весь район. Тому підприємством КП Івано-Франківськводоекотехпром будуть вжиті всі можливі заходи, щоб зупинити витік”, – повідомив мер.

До теми: Пухлина росте. То що там із церквою на Валах у Франківську (ФОТО)

Також Руслан Марцінків додав, що йому прикро,  що доведеться розкопати місце, де вже встановлено капличку та ялинку.

“Але спокій мешканців на час новорічно-різдвяних свят куди важливіше”, – каже Марцінків.

Нагадаємо,  на ділянці в районі вулиці ім. Романа Гурика біля озера міський голова Руслан Марцінків разом з депутатами міськради та Муніципальною вартою встановили намет, щоб не допустити до ділянки забудовника – підприємця Костянтина Бородайка.

Згодом, аби зупинити забудову на конфліктній ділянці встановили і освятили хрест. Також там поставили ялинку, гойдалку і пісочницю, які назвали ігровими спорудами.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні