Політика

У Франківську встановили і освятили хрест, щоб зупинити забудову (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 27 грудня, на ділянці Південний бульвар – Гурика встановили МАФ і хрест. Попередньо, виконком з голосу прийняв рішення виділити ділянку для встановлення каплички Української помісної православної церкви.

Як пояснив мер, таке рішення має зупинити забудову ділянки, на якій ТОВ «Гаразд» хоче звести розважальний центр.

Нагадаємо, вранці 27 грудня  мер разом з депутатами-свободівцями встановили намет для прийому громадян. Прийом триватиме до 20 січня. Все – аби завадити встановленню паркана від забудовника.

Як розповів «Репортеру» представник забудовника Павло Бородайко, на території орендованої земельної ділянки проводиться відновлення паркана на підставі рішення Івано-Франківського міського суду від 25 січня 2016 року. Суд вирішив: усунути перешкоди в користуванні орендованою земельною ділянкою, яка знаходиться в Івано-Франківську, на вулиці Південний бульвар, та відновити демонтований паркан по межі ділянки.

«Міський голова не міг не знати про дані обставини, оскільки був про це повідомлений в офіційному порядку, – повідомляють у ТОВ «Гаразд». – Ніяких підготовчих робіт для будівництва не проводилось. Здійснювалось виконання рішення суду по відновленню паркана, яке і далі буде проводитись, тим більше міський голова сказав що немає жодних претензій щодо виконання рішення суду».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.