Люди Політика

Марцінків встановив біля міського озера намет, аби не допустити будівництва розважального центру

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На ділянці в районі вулиці ім. Романа Гурика біля озера міський голова Руслан Марцінків разом з депутатами міськради та Муніципальною вартою встановили намет, щоб не допустити до ділянки забудовника – підприємця Костянтина Бородайка.

На місце з’явилися також представники “Розважально-відпочинкового центру “Гаразд” та наголосили, що влада перешкоджає виконанню рішення суду, пише Курс.

Міський голова Руслан Марцінків відмовився з ними говорити, бо “вони не з поліції”.

“Ми бандитам місто не віддамо. Бандити тут керувати не будуть”, – сказав мер.

Представник забудовника зазначив, що виконує рішення суду, згідно з яким має бути відновлений паркан.

“У нас є всі документи, щоб паркан був відновлений. Інформація, що тут іде якась масова забудова – неправдива. Нам цю ділянку дали під будівництво навчально-розважального центру. Сьогодні говорити про будівництво зарано. Йде відновлення паркана. Все буде робитися виключно в межах закону”, – сказав представник забудовника.

Від “Гаразду” пообіцяли публічно поінформувати громаду про початок будівництва. На встановлені паркану будуть наполягати.

Читайтк також: Депутати чекають на суд. Коли у Франківську зупиниться забудова озера

Після перемовин представники забудовника поїхали з місця. А депутати вивісили графік прийому громадян, поставили звукову апаратуру та закликають приходити на прийоми. Марцінків просить приносити чай та канапки, адже біля палатки чергуватимуть депутати.

Нагадаємо, в лютому цього року міськраді нарешті вдалося прийняти мораторій на забудову вільних ділянок міського озера. Майже всі, хто претендував на будівництво, вже встигли його розпочати. Тож мораторій поширився лише на дві ділянки з боку Ленкавського – на одній будує «Вамбуд», інша – в оренді «Гаразду». З обома тривають суди.

24 вересня Львівський апеляційний суд області за зустрічним позовом ТзОВ «Розважально-відпочинковий центр «Гаразд» постановив усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою на 4 га на Південному бульварі. А також – заборонити міській раді Франківська приймати рішення про затвердження змін до генплану міста «в частині, що стосується території, на якій розміщена земельна ділянка, яка перебуває в оренді Товариства з обмеженою відповідальністю «Розважально-відпочинковий центр «Гаразд» до виконання вищезазначеної постанови».

До теми: Унікальне відео Івано-Франківська – «Франківське озеро», 1969 р. (ВІДЕО)
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.